Ekim Nazım Kaya Umut Taciri


Ekim Nazım Kaya Umut Taciri

Günümüzde insanlara bir şeyler vaat edildiğinde beynimiz daha önceki kötü olayları hemen bize hatırlatıyor ve kayıp etmemizi engellemeye çalışıyor.

İnsanlar iyi niyetli olduğu için ve birazda avanak oldukları için paralarını kaptırıyorlar ve haber arayan gazetecilerde reyting için 1 liralık kaybı 100 lira gösterip sanki her internet işi yapan insanı kötü olarak algılanmasına sebebiyet veriyorlar.

İnternetin yayılması ile birlikte para kazanılan sektörlerde beraberinde gelmeye başladı. Bence en önemlisi online eğitimlerin kaliteli şekilde devam etmesi diyebilirim.

Bazı girişimciler ise hem eğitim veriyorlar hem de ticaret yaptırıyorlar. Bunlardan biriside ekim nazım kaya isimli şahıs.

www.kaya.online adresinden insanlara amazonda satış ve dropshipping eğitimleri satarak kendi banka hesabını büyütüyor.

Aslında Ekim Nazım Kaya’ya umut taciri dersek, emlakçılarda umut taciri, millet vekilleri de, araç satıcıları da kısacası herkes size daha iyisini vaad ederek bir şeyler satmaya çalışırlar.

Bilgisini ve tecrübesini alırsınız veya almazsınız, bu sizin inisiyatifinizde olan bir şeydir. Sizlerin elinde 20 yıllık bir iş ile alakalı tecrübeniz olsa ve insanların buna ihtiyacı olsa, sizde bunu belli bir ücret karşılığı insanlara satarsınız.

Ekim nazım kaya ise ilk başta insanların talep etmesi için sizin karşınıza çıkıyor, sonra ise vaatler de bulunup daha iyisi olabilir diyor. Sizde buna inanıp ondan satın alıyorsunuz. Durum bundan ibarettir.

Bu çok normal bir süreç ve olması gereken bir durumdur.

Her ticarette başarısız olan bu ticaretin kendisi üç kağıtçı veya sahtekar diyemeyeceği gibi bu işte de zarar edilince kursu aldığınız insanı hemen yargılamayın. Paranızı dolandırdı veya başka şeyler yaptığında ise bu zaten sizin hakkınız olur, kimsenin size bir şey söylemeye hakkı da olmaz.

Her şey hayal ile başlar. Sizler güzel günler hayal edin ve bu hayallere ulaşmak için çalışın. Dropshipping yapmak tek seçenek değil, ekim kaya tek insan değil, özellikle yaşınız genç ise mutlaka çok deneyin ve genç yaşta yanlış yapma hakkınızı doldurun ki, ileride yanlışlarınızdan ders çıkarmış bir insan olabilesiniz.

Eğer detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız www.pasifgeliriyigelir.com adresine giderek ona ulaşabilirsiniz.

Online kurslarını incelemek için ise www.kaya.online adresine girip bakmanız yeterli olacaktır.Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

37

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ekim Nazım Kaya Umut TaciriBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin