İnanılmaz Ama Gerçek ! Nohut suyu ile zayıflama!


Kilo verdiren formüller arasında araştırılan nohut suyu ile uyguladığınız diyeti destekleyebilir, süratle kilo verme yoluna gidebilirsiniz ...


İnanılmaz Ama Gerçek ! Nohut suyu ile zayıflama!

Kilo verdiren formüller arasında araştırılan nohut suyu ile uyguladığınız diyeti destekleyebilir, süratle kilo verme yoluna gidebilirsiniz. Nohut suyu ile zayıflama tekniği nedir? Kilo vermek için nohut suyu nasıl yapılır? Metabolizma hızlandıran nohut suyunu nizamlı tüketerek bölgesel zayıflama sgöz yaşı dökmek (ağlamak) için yapmanız gerekenler…

Kilolu olduğunu düşündüğü için fazlalık kilolarından bir an önce kurtulmak isteyen kimselerin zayıflamak için aradığı alternatif yollardan birisi de kompetan onayı almış kilo verdirici metotlardır. çağımızda mutfaklarda severek pişirilen nohut yemeğinin suyu ile mucize bir biçimde kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz? Uzun vadeli tokluk hissettiren nohut suyu ile zayıflamak isteyenlerin uygulayabileceği gerçek beslenme usulleri ile süratlice kilo verebilirsiniz. Bilhassa de bölgesel zayıflama konusunda dert yaşayan kimselerin göbek ve basen muhitindeki yağlarını eritmek için tüketebileceğiniz nohut suyu formülü ile dilediğiniz görünüme kavuşabilirsiniz. Nohudu farklı biçimlerde kullanabileceğiniz zayıflama sırlarından bir adedini seçip diyetinizi destekleyebilirsiniz. Metabolizma suratını arttırmaya yarayan nohut suyu nohut çayı ya da nohut kahvesi olarak da nitelendirilmektedir.

7 GÜNDE ZAYIFLAMAK İÇİN NOHUT SUYU NASIL YAPILIR?

tenn bir cam kavanozun içine koyabileceğiniz bir avuç şayet buna dikkat etmezseniz suyun tadı acımsı olacak ve içmenizi zorlaştıracaktır. Kavanozun üstüne 1 su bardağı ölçüsünde kaynatılmış su ekleyip kavanozun kapağını şıkça kapatın. Ilıdıktan sonra  soğuyunca buzdolabına ek edip sonraki gün 1 gece boyunca dinlendirin.

Gün içerisindeki rastgele bir devir diliminde lakin münhasıran de yemekten evvelki birinci 15 dakika da tüketebileceğiniz nohut suyu ile kilo verme sürecini pratiklaştırabilirsiniz.

ŞEMS ARSLAN’DAN NOHUT SUYU İLE KİLO VERME FORMÜLÜ!

NOHUT KAHVESİ TANIMI

GEREÇLER:

1 avuç nohut
2 su bardağı kaynar su

YAPILIŞI:

Bir gece öncesinden nohutları kavanoza koyup üzerine kaynar su ek edin. Üstü saklı bir halde bekletildikten sonra sonraki gün sabahleyin aç karna süzülmüş bir formda için. Nohut suyu tüketiminden 25 dakika sonra kahvaltı yapıp 1’er hafta aralıklarla uygulayıp mola verin.

NOT: Hekiminize sormadan yapmayınız!

MESKENDE NOHUT NASIL HAŞLANIR? DİYET NOHUT YEMEĞİ TANIMI

MATERYALLER:

1 su bardağı nohut
2 adet kuru soğan
1 çorba kaşığı zeytinyağ
1 çayy adele(kas)ıgı tatlı toz al biber (İsteğe nazaran pul biber, tuz)
Üzerini 2 parmak geçecek kadar soğuk su

HAZIRLANIŞI:

Akşamdan ıslatılan nohutları düdüklücilt cereye koyup incecik doğranan kuru soğanı, tuzu, al toz biberi, zevkinize nazaran pul biberi ve soğuk suyu ek edip kapağını kapatın. Ortalama 30-45 dakika arası piştikten sonra bir taşım kadar haşlayın. İşte bu kadar!

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnanılmaz Ama Gerçek ! Nohut suyu ile zayıflama!Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin