Görememenizin nedeni göz kapağı düşüklüğü olabilir

Yorgun ve mutsuz görünüme de neden olan göz kapağı düşüklüğüne ve tornaturel çiçek Doğal çiçek balııııanmaya karşı tahlil plazma gücü. Cerrahi ...


Yorgun ve mutsuz görünüme de neden olan göz kapağı düşüklüğüne ve tornaturel çiçek Doğal çiçek balııııanmaya karşı tahlil plazma gücü.

Cerrahi bir tatbik olmayan Plexr pratiği ile unsurun dördüncü hali plazma gücünün gücünden faydalanın. Görme açınızı genişleterek, daha rahat görebilmenin keyfini çıkarın. Türkiye İş Banadele(adele(kas))ı İştiraki Bayındır Kavaklıdere Hastanesi Göz Sıhhati ve Illetleri Kısım Licilt Prof. Dr. Yonca Aydın Akova ve Uzm. Dr. Oya Dönmez, Plexr pratiği ile ilgili şu haberleri verdi:

İlerleyen yaş ile birlikte vücudumuzu sarkan cilt miz, yerçekiminin tesiri ile aşağı yanlışsız sarkmaya başlar. Bilhassa göz kapağının sarkması estetik imajın yanı sıra görmeyi de engellediği için birden fazla kişinin günlük yaşantısını olumsuz tesirler.

Gözlerinin artık düzgün görmediğinden şikayet eden kimselerin bir birçoklarında göz kapağı düşüklüğü de bulunur. 40 yaş üzeri İnsanlerde devirle oluşan göz kapağı düşüklüğü yahut tornaturel çiçek Doğal çiçek balııııanma, daha genç İnsanlerde ise genetik ya da marazlara bağlı oluşabilir.
Göz kapağı ameliyatı olma sonuna yaklaşan yahut gereken ama ameliyat olmaktan çekinen, bu durumdan rahatsız olan ve istekli olan hastalar için ameliyatsız seçenekler öne çıkıyor. Görüş açısını genişleterek görme sorununu ortadan kaldırmak birebir devranda natürel bir görünüme kavuşmak için doğal tekniklerin tercih edilmesi büyük ehemmiyet taşıyor.

Plazma gücünü kullanarak kansız, ameliyatsız ve yan tesir sonlu bir müdahale yapılmasını sağlayan Plexr pratiği ile alt ve üst göz kapağı tedavisi cerrahi müdahale olmaksızın pratik ve inançlı bir formda yapılır. Başkaca cilt ten kabarık lezyonların alınmasını da konforlu bir halde sağlar.

Plazma kuvveti ile buharlaştırın

Hususun dördüncü hali olarak tanımlanan plazma kuvvetini kullanan bu sistem ile uygulanacak tenyüzeyi ve cihaz arasındaki potansiyel boşluk ile havada bulunan gazları plazma gücüne dönüştürür. Bu kuvvet, ciltüzerindeki kırışıkları buharlaştırarak sorunlu dokuları ortadan kaldırır. Böylelikle yeni doku oluşum süreci başlar.

Pratik, ameliyattan korkan ya da nasıl bir görünüme sahip olacağından emin olamayan insanlar için ülkü bir yoldur. Tıpkı hengamda cerrahi süreç olmadığından ötürü pansuman gerektirmeden, enfeksiyon riski oluşmadan, kesimde bulunan kıl kökleri, kılcal damarlar, yağ ve had dokularına da zarar vermeden kısa vadede gerçekleştirilir.

Bayan erkek tüm yaş öbeklerine, tüm cilttiplerine uygulanabilen sistem ile bir yahut iki kolay sonucu birçok olguda hedeflenen sonuca ulaşılır. Gerekli hastalarda ek kolayler planlanabilir.

Güneşe karşı himaye kıymetli

Süratli ve acısız bir süreç olan Plexr prosedürü, lokal anestezik krem uygulandıktan sonra süreç yapılacak nahiyeye ve hastanın doku yapısına bağlı olarak 10 ila 30 dakika arasında sürer. Spotlar, belirlenen nahiyeye külliyen kaplayacak formda uygulandıktan sonra süreç tamamlanır. Süreç sonrasında kesinlikle UV koruyuculu fondotenli kapatıcılar kullanılmalıdır. Lezyon görünmeyecek formda günde en az 2-3 kez sürülmelidir. 1 hafta 10 gün içinde uygulanan yerlerde oluşan kabuklanmalar külliyen dökülür. Bu kabukların altından taze, yeni ve pembe sağlıklı doku ortaya çıkar. Münhasıran bu periyotta de güneşten korunmak kıymetlidir.

Yanlışsız teknikle uygulandığı ve düzgünleşme sürecinde uygulanan yüzey dikkatle korunduğu takdirde pratiğin kıymetli yan tesiri yoktur. Yeni cilt oluşumu vadesinde cilt te leke (hiper yahut hipopigmentasyon) gelişme riskinden ötürü güneşin ultraviyole ışınlarından katiyen korunmak gerekir. En kıymetli yan tesiri süreç sonrası gereğince güneşten korunma sağlanamadığı durumlarda oluşan lekelerdir. Kronik tenrahatsızlığı, otoimmün marazı ve canlı rastgele bir illeti (ateşli, bulaşıcı vs.) olmayan İnsanlere uygulanabilir.

Kadinvekadin

http://www.kadinvekadin.net/gor

ememenizin-sebebi-goz-kapagi-dusuklugu-olabilir.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

İş,Uygulama,Gün,cilt ,Doku,Yöntem,Etki,Ameliyat


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Görememenizin nedeni göz kapağı düşüklüğü olabilirBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin