Naneli yoğurt ile zayıflama kürü! Nane yoğurt mucizesi nedir?


sıhhatli kilo verdiren kürler arasında imalatı olağan ve tesirli olan nane ve yoğurt karışımı ile kısa devirde zayıflayabilirsiniz! Nizamlı ...


Naneli yoğurt ile zayıflama kürü

Sıhhatli kilo verdiren kürler arasında imalatı olağan ve tesirli olan nane ve yoğurt karışımı ile kısa devirde zayıflayabilirsiniz! Nizamlı olarak tüketeceğiniz  Kalıcı ve sağlıklı zayıflatan nane ve yoğurt karışımı nasıl yapılır? Naneli yoğurt mucizesi nedir, naneli yoğurdun yararları neler? Nane ve yoğurt yiyerek nasıl zayıflanır? İşte diyet dostu kilo verdiren sağlıklı nane ve yoğurt karışımı…

Sıhhatimiz için değerli bir şifa menşesi olan naneli yoğurt, her yaş kümesinden kimsenin sıhhatini korumak maksadıyla tercih edebileceği en lezzetli alternatiflerdendir. Tek başlarına dahi vücudumuz için farklı münferit yararı olan yoğurt ve nane birlikte hazırlandığı vakit kür olarak tüketilirse tıpkı devirde zayıflatıcı özelliği ile diyet dostudur. Kilo meselesi ile karşı zıdda olan kimselerin zayıflamak için aradıkları sağlıklı ve kilo verdirici kür tanımları hanede çok pratik biçimlerde hazırlanabiliyor.

Münhasıran de göbek eritme konusunda epey başarılı tesir sağlayan çeşitli yoğurt kürleri kalsiyum alımını da destilave ederek sıhhatimizi korur. Tok tutması ve vücudu dinçleştirmede tesirli olan naneyi ise her ne kadar ekseriyetle yemek yaparken kullansak da sağlıklı forma girmenin en büyük yardımcılarından olmayı sağlıyor. Pekala naneli yoğurt yiyerek nasıl zayıflanır? Naneli yoğurt nasıl yapılır? Naneli yoğurt mideye uygun gelir mi? Naneli yoğurt ile kilo verdiren kür nasıl hazırlanır? İşte nane yoğurt mucizesi…

NANELİ YOĞURT İLE ZAYIFLAMA! NANELİ YOĞURT KİLO VERDİRİR Mİ?

Sert ve keskin kokusuyla severek tüketilen nane, salata ve yemeklerde görsel şölen oluşturduğu üzere damak zevkine hitap eden en lezzetli baharatlıklardandır. Mevsiminde pratik pratik bulunamayan naneyi her hengam hanede bulundurabilmek için kurutarak saklanan naneyi yoğurtla bir arada tüketerek tesirli zayıflayabilirsiniz.

Nane-yoğurt ikilisi birlikte yenildiğinde kemik sıhhatine olan olumlu tesiri 2 kat daha yukarı çıkmaktadır.

Zayıflama kürleri arasında ismini sık sık duyduğumuz yoğurtla ilgili diyette yanlış anlaşılan birtakım mevzular vardır. Örneğin yoğurt yararlı ve zayıflatıyor diye yemeklerin yanında yoğurt yiyerek zayıflamaya çalışmak üzere. Dışarıda hazır olarak satılan yoğurtların içerisinde yağ nispeti yüksek olabiliyor.

Bu nedenle sırf light ya da yağsız yoğurt olanları tüketmeniz gerekiyor. Şayet sizde naneli yoğurt ile zayıflama kararı aldıysanız öncelikle yoğurdun bu hususuna dikkat etmelisiniz.

NANELİ YOĞURT İLE NASIL ZAYIFLANIR? TOK TUTAN NANE VE YOĞURT KÜRÜ

Hanenizde sağlıklı yollarla yaptığınız yoğurdun gerek sıhhat gerek diyet açıdan daha yararlı olduğunu unutmamanız gerekir. Bir tabak yoğurdun içine 2-3 adet nane doğrayıp şıkça karıştırın. İçine biraz da limon sıktıktan sonda sistemi tüketmeniz halinde hem yağlarınız eriyecek hem de fit görünüm elde etmeye yaklaşacaksınız.

Yoğurt nane kürünü öğünlerden ortalama 1 saat evvel tüketmeniz daha akıllıca olacaktır.

NANELİ YOĞURT NASIL YAPILIR? YOĞURTLU NANE TANIMI

GEREÇLER:

1 yemek kaşığı nane
1 tatlı kaşığı zeytinyağ
2 yemek kaşığı süzme yoğurt
Açmak için su
Tuz (Çok az)

YAPILIŞI:

Zeytinyağı ile naneyi küçük bir tavaya alıp nanelerin rengi kahverengileşinceye kadar karıştırarak kavurun. Akabinde yoğurdu cıvıklaştırmadan az ölçüde su ilave ederek açın. Naneleri ve az ölçüde da tuz ekledikten sonra naneli yoğurdunuz hazır!

Afiyet olsun…

GÖBEK ERİTEN YOĞURT NANE PUL BİBER KARIŞIMI NASIL YAPILIR?

Vücudunuzun umum hatlarından şikayetçi değil de göbeğinizdeki fazlalıklardan kurtulmak istiyorsanız yağ yakıcı sağlıklı tanımlarla bu isteğinizi gerçekleştirebiirsiniz. Göbek eritmede meşhur nane pul biber yoğurt kürünü hazırlamak için yapmanız gerekenler:

Yarım limon

– Yarım tatlı kaşığı pul biber

– Yarım tatlı kaşığı nane

– 6 tatlı kaşığı yarım yağlı yoğurt

Yukarıda geçen gereçleri tabakta karıştırıp uyumadan 2-3 saat evvel tüketin.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
1
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Naneli yoğurt ile zayıflama kürü! Nane yoğurt mucizesi nedir?Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin