Paris ışıltısıyla göz alıcı bir cilt

Işıl ışıl bir cilttüm hatunların hayalidir. Ama hava kaideleri, mahsusen yaz aylarında artan güneş lekelenmeleri, kırışıklık üzere hem dış hem de ...


Işıl ışıl bir cilttüm hatunların hayalidir. Ama hava kaideleri, mahsusen yaz aylarında artan güneş lekelenmeleri, kırışıklık üzere hem dış hem de iç etkenler cildin solgun görünmesine neden oluyor. Yalnızca birkaç küçük dokunuşla cildin her daim ışıl ışıl görünmesinin yolu, yurt dışından sonra Türkiye’de de birinci defa uygulanmaya başlayan Paris ışıltısından geçiyor.

Yüzünüze makyaj dahi yapmadan her daim genç ve dinamik görüneceğiniz bu orijinal tatbik için Medikal Estetik Dr. Ezgi Karavelioğlu, “Paris ışıltısında, nemlendirici özelliğe sahip hyaluronik aside ek olarak 59 ciltcanlandırıcı etken unsur bulunuyor. Mahsusen hyaluronik asit, 12 adet vitamin kolajen sentezini uyarıp, bağımsız radikalleri nötralize ediyor. 24 adet aminoasit proteinlerin elastin ve kolajen üretimine yardımcı oluyor ve koenzimler ile nükleiadele(adele(kas))itler, metabolik reaksiyonları uyarıyor. Mineraller de hücre metabolizmasındaki dengeyi sağlarken, içeriğinde bulunan antioksidan özelliğe sahip glutatyon da ölçüsüz hür radikallerle savaşıyor. Böylelikle teneskisinden daha canlı, parlak, genç ve pürüzsüz bir görünüme görüşüyor” diyor.

Cildiniz kışa hazır mı

Havaların soğumaya başladığı bugünlerde, cildi soğuk havanın yıpratıcı tesirinden korumak ve ince kırışıklıklara karşı savaş açmak için Paris ışıltısı birebir. Yüz, boyun, dekolte ve gözaltı yerinde kullanılan pratiğin tesiri ise 1 yıl sürüyor. Cildin dayanıklılığını artıran bu tatbik, cilt teki ince kırışıklıklarla uğraş ediyor.

Cilde aydınlık ve canlılık vererek gözalıcı bir parlaklık sağlıyor. Enjeksiyon sonrası morluk ve ödem tasası yaşayan kimseler için tasarlanmış kişisel nanosoft cihazı sayesinde morluk ve ödem tasasının ortadan kalktığını belirten Karavelioğlu, Paris ışıltısının 3 aşamadan ve 5 seanstan oluştuğunu tabir ediyor.

Paris ışıltısı şu aşamalardan oluşuyor:

Aşama başlatma: 1 seanstan oluşmaktadır.

Aşama onarım: 3 seanstan oluşmaktadır. Hücrelerin onarımının sağlandığı aşamadır.

Aşama stabilize etme: 1 seanstan oluşmaktadır. ilk 2 aşamada oluşturulan tesirin kalıcılığını sgöz yaşı dökmek (ağlamak)tadır.

İlkseansın akabinde, 2. ve üçüncü seans 15 gün arayla uygulanıyor. Üçüncü seansın akabinde 4. ve 5. seans da 1 ay arayla uygulandıktan sonra ışıltılı tenkendisini gösteriyor.

Kadinvekadin

http://www.kadinve

kadin.net/paris-isiltisiyla-goz-alici-bir-cilt .html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Aşama,cilt

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paris ışıltısıyla göz alıcı bir cilt

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin