Holywood yıldızlarını incecik yapan diyet! Ünlülerin bebek maması diyeti nedir, nasıl yapılır?


Dünyaca tanınan ünlü Holywood yıldızlarını bile mum üzere eden diyetler arasında bebek maması diyeti de geliyor. Zayıflamak uğruna denenmiş en ...


Dünyaca tanınan ünlü Holywood yıldızlarını bile mum üzere eden diyetler arasında bebek maması diyeti de geliyor. Zayıflamak uğruna denenmiş en tuhaf diyetlere ismini ön sıralara yazdıran bebek maması diyeti ile kilo verme imkanı denenmiştir. Gün içerisinde tüketilecek olan kavanoz bebek mamaları ile gerçekleştirilen bu diyette dikkat edilmesi gereken kıymetli noktaları sizlere araştırdık. Bebek maması diyeti nedir, bebek maması diyeti nasıl yapılır? Bebek maması yiyerek zayıflanır mı? Bebek maması diyeti ile kaç kilo verilir? Holywood yıldızlarının uyguladığı diyet…

Zayıflama uğruna denenmiş en tuhaf diyet listeleri arasında konum alan bebek maması diyeti, münhasıran de Holywood ünlüleri arasında tercih edilebilen kilo verme prosedürlerinden biridir. gün boyu 9 ya da 14 kavanoz bebek maması tüketilerek yapılan bebek maması diyeti ile sizde fizikî görünümünüzde dilediğiniz inceliği yakalama imkanına sahip olabilirsiniz. Hem sıhhatsiz beslenme alışkanlıklarını bir kenara atmanıza yardımcı olan hem de vücudu toksinlerden arındıracak olan bebek maması diyetinin nasıl yapılacağını sizler için araştırdık. Bebek maması diyeti nedir? Bebek maması diyeti nasıl yapılır? Kilo verdiren Bebek maması diyeti ile nasıl zayıflanır? İşte kilo vermek için en değişik diyetlerden biri: Bebek maması diyeti… Kalori pahası az olan bebek mamasının 100 gramında yaklaşık 62 kcal var demektir. Hatun ve erkek cinsiyetine nazaran değişkenlik gösterilen kalori ölçüsünde beslenme programı ona nazaran ayarlanmalıdır. Hatunların günlük kalori muhtaçlığı 1800 ile 2000 iken erkeklerin kalori ölçüsü 2200-2400 civarıdır.

BEBEK MAMASI DİYETİ NASIL YAPILIR? BEBEK MAMASI DİYETİ LİSTESİ

Sabah: En çokça 2 kavanoz bebek maması.
Ara öğün: 1-2 kavanoz bebek maması.
Öğlen: 2-3 kavanoz bebek maması.
Ara öğün: 1 kavanoz bebek maması.
Akşam: Bebek maması, yağsız naturel çiçek Doğal çiçek balııııık (ızgara ya da fırında yapabilirsiniz), yeşil yapraklı sebzeler, az yağlı süt ve proteinli başka hayvansal azıklar tüketilebilir.

BEBEK MAMASI İLE ZAYIFLAMA FORMÜLÜ

Olağan hayatta tüketeceğiniz beslenme tabağı mekanına tercih edebileceğiniz bebek maması kavanozu ile sağlıklı ve süratli kilo verebilirsiniz. Gün içerisinde o kadar bebek maması yemek istemiyorsanız uygulayabileceğiniz bir gayrı yol de yalnızca bol kalorili yiyecekler bölgesine bebek mamasının tüketimidir.

macun haline getirilmiş minik kavanozlar tüketmeniz gereken ölçü ölçüsünü aşmamak için tesirlidir. Bebek maması diyetine elverişli hareket ettiğiniz devir süratli kilo vermeniz hiç elbet ki kaçınılmaz olacaktır. Her kavanoz besini yekunda 100 kalorilik olmalıdır.

Bebek maması diyetinde esas alınan en değerli özellik mamaların içindeki besleyici pahasının yüksekliğidir. Tuzsuz, yağsız, eksiz ve şekersiz olması diyet için en büyük artılardandır.

Bebek maması diyetinin uzun soluklu yapılmasının önerilmemesinin sebebi ise kavanozdaki mamaların yetişkinin değil bebeğin gereksinimlerine nazaran hazırlanmasıdır. Hasebiyle da lif, kalsiyum ve D vitamini bakımından epey zayıftır.

BEBEK MAMASI DİYETİNİN YARARLARI VE ZARARLARI NELER?

ARTILARI:

Zararlı ek unsurları bulundurmayan saf ve vitamin destekli besindir.

Kavanozda tüketeceğiniz için iştah denetim edici bir vazifesi olup ziyade yemenizi önler. 

Glutensiz mamaları tercih etmek sıhhatiniz için daha makul olacaktır.

Lezzetli bir diyet yapma imkanı sağlar.

EKSİLERİ:

Demir, çinko ve kalsiyum zayıflıkları görünebilir.

Mineral eksikliğini günlük içeceğinizi 4 şişe Beypazarı doğal maden suyu ile tamamlayabilirsiniz.

KAVANOZDA BEBEK MAMASI DİYETİNİ ÜNLÜLERDE YAPIYOR!

Yerküre çağında tanınmış starlardan Lady Gaga ve Heidi Slimanebu’nun da bebek maması diyetini uyguladığı öne sürüldü. Bebek maması diyetinin esas kuralı; günlük 2 öğün ezilmiş meyve ve zerzevattan yapılan bebek mamaları üzerine oluşturulmuştur.

Bu diyeti her ne kadar ünlülerin yaptığı da öne sürülse de 2-3 günd

en ziyade yapılmasının sakıncalı olabileceği haberdar olunmaktedir. Hekiminize sormadan katiyen uygulamayınız!

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Holywood yıldızlarını incecik yapan diyet! Ünlülerin bebek maması diyeti nedir, nasıl yapılır?

Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin