Dudak renginiz kişiliğinizi anlatıyor

Dudak kontürü yaptırırken renk seçiminde çok dikkatli olunması gerektiğini söyleyen Ergül Keskin Conture Make up Studio'nun Kurucusu, Kontür ...


Dudak kontürü yaptırırken renk seçiminde çok dikkatli olunması gerektiğini söyleyen Ergül Keskin Conture Make up Studio’nun Kurucusu, Kontür Makyaj Eğitmeni Ergül Keskin, renklere nazaran kişilik tahlillerini anlatıyor.

Sizin favori dudak renginiz hangisi

Estetik bir yüzün birinci dikkat çeken ögesi, dolgun ve şık renklendirilmiş dudaklardır. Tarih boyunca hoşluğun temel prensipleri arasında sayılan ve bir hatunun sıklığı tasvir edilirken birinci vurgu yapılan noktalardan biri olan dudaklar, asrî yerkürede da kıymetini koruyor. Üstelik şaşırtıcı bir formda dudaklarda tercih ettiğimiz renkler, kişiliğimizi yansıtıyor ve bize ilişkin özellikleri anlatıyor. Bu noktada kişiliğimize ve tercihlerimize en elverişli renkleri kalıcı bir biçimde dudaklarımızda misafir etmekse dudak kontür ile mümkün hale geliyor. Profesyonel İnsanlerce yapılan dudak kontür süreci, kişiliğinizi en uygun yansıtacak renklerle dudaklarınızın tekrar hayat kazanmasını, yeni ve dolgun bir form kazanmasını sağlıyor.

Tezli ve cesaretli hatunların tercihi al

Dudak kontürü süreci doğal pigmentlerin mikro iğneler aracılığıyla dudak altına işlenmesi ile gerçekleştirilir. Renk seçimi yaparkencilt rengi kadar şahısların beklentileri de çok kıymetlidir. Dikkat çekmeyi seven, dişiliğini ön planda tutmak isteyen yahut tezli bayanların tercihi çoklukla daha çok al ve tonları oluyor. Birçok kişinin günlük tasarruflarda tercih etmediği al, birtakım hatunların vazgeçilmezi olduğundan dudak kontür süreci ile bu durumu uzun müddet kalıcı hale getirebilirler.

Sadeliğin simgesi; açık pembe

Makyajın en göz alıcı noktalarından biri olan dudaklar kimi bayanlar için daha sade ve yalın bir biçimde renklendirilmelidir. Şayet siz de sadeliği güçlü bir kimliğe dönüştürmek istiyor ve bunu bir imza üzere kullanmak istiyorsanız dudak kontürü yaptırırken tercihinizi pembe ve tonlarından yana yapabilirsiniz. Günlük tasarruflar için de tasarruf pratiklığı sağlayan pembe rengi tıpkı vakitte yüzünüze daha aydınlık ve tazelik kazandırabilir.

naturellığı seven bayanlar nude tonlarından vazgeçmiyor

naturellık benim ruhumun bir yansımasıdır diyorsanız dudak kontür süreci yaptırırken renk yelpazesinin doğal tonlarından şaşmamalısınız. Sakinliği, doğallığı bir stil olarak kullanan kimseler için toprak tonları çok âlâ bir tercihtir. Bilhassa de her makyaj tipine pratiklıkla koordinasyon sağlayan nude tonlar kimi devir günlük bir makyajla bir arada kullanılabilirken kimi devir da gece makyajına eşlik edebilir.

Kadinvekadin

http://www.kadinve

kadin.net/dudak-renginiz-kisiliginizi-anlatiyor.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Renk,Dudak,Tercih,Kadınlar,Makyaj,naturel


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dudak renginiz kişiliğinizi anlatıyorBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin