Anne olmak isteyenlere özel workshop

Muharrir ve Duygusal Muhabere Mentoru Seda Diker Türkiye' de birinci kere, ana olmak isteyip olamayan ya da çabalayanlar için rahim gücü odaklı ...


Muharrir ve Duygusal Muhabere Mentoru Seda Diker Türkiye’ de birinci kere, ana olmak isteyip olamayan ya da çabalayanlar için rahim gücü odaklı workshoplar gerçekleştirerek berhudar sona destek vermek için niyet ve hisleriyle sürece hazırlıyor. Türkiye ve yerkürede birçok çift evlat sahibi olmak için çeşitli tedavilere başvuruyorlar. Uzun ve güçlü tedavi süreçleri evlat sahibi olamayan çiftlerde mahsusen ana adaylarında farklı olumsuz sonuçlar yaratıyor.

Duygusal olarak hazırlanmak kıymetli

Bayanları özgürleştirmek ve güçlendirmek için duygusal enerjiyi yükselten, insanın vücuduyla ruhunun barışmasını sağlayan kıymetli çalışmalara imza atarken, bu yıl birinci defa, ana olmak isteyenlere kişisel rahim gücünü yükselten, hatunları fizikî tedaviye ve ana olmaya duygusal olarak hazırlayan workshoplar düzenlemeye başlayan Seda Diker, tüp bebek tedavilerinden evvel ana adaylarının desteğe gereksinimi olduğunu söylüyor. Evlat sahibi olamayan çiftlere uygulanan ve uzun müddettir kullanılan bir yardımcı üreme tekniği olan Tüp Bebek, ilmî destek ve tahlil sağlayan bir üreme yoludur.

Bu bir grup çalışmasıdır

Grubun en kıymetli kesimi hekiminiz, eşiniz ve hastane personelinizdir. Seda Diker bu süreçte, hatunun moralinin ve fikirlerinin müspet kalmasında ekibin bir modülü olmayı istek ettiğini söylüyor. Altıncı tüp bebek denemesinden sonra infertilite (çocuk sahibi olamayan) tanısı konan Muharrir ve Duygusal Muhabere Mentoru Seda Diker, kendi hayatında da hisleri ve tasavvurlarını hazırlayarak 7. sefer tedaviye girdiğinde, bu sefer kendi oğlunu kucağına almıştır. Seda Diker tekrar kendisi üzere ana olmak isteyenlerin geçmişten taşıdığı, engelleyici anıları değiştirmeye yardımcı olurken, bayanların kaygı ve istekleri arasında arabuluculuk yapıyor.

Evvel müspet düşün ve hisset

Gerçekleştirdiği workshoplar ile hamileliğine handikap olan bâtın ve biriken hisleri bulduklarını belirten Seda Diker, bayanların sık sık maruz kaldığı, “Ne devir evlat yapacaksınız?” soruları yüzünden içine düştüğü, “Bende bir tuhaflık var, Kısır mıyım?” üzere kanılardan uzaklaşarak duygusal olarak analığa ve tedavilere hazırlanması gerektiğini belirtiyor. Yakında çıkacak 10. kitabı “Anne Olmak İstiyorum” ile de kendi deneyimleri ve danışanlarıyla çalışma hikayelerini paylaşan Diker; “Anne adaylarının ruhlarının desteğe muhtaçlığı var” diyerek yıllardır his ve mütalaa üzerinde ‘kadın’ odaklı çalışmalar yürütüyor.

Kadinvekadin

http://www.kadi

nvekadin.net/anne-olmak-isteyenlere-ozel-workshop.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanbirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Ana,Tedavi,Duygusal,Çocuk,Düşünce,Olmak


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anne olmak isteyenlere özel workshopBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin