Sezonun popüler rengi: Kırmızı

Podyumlardan sokaklara, al renk trendi çığ üzere büyüyor. Ama, rastgele bir bahadır eğilim üzere, gerçek al görünümü oluşturmak biraz malumat ve ...


Podyumlardan sokaklara, al renk trendi çığ üzere büyüyor. Ama, rastgele bir bahadır eğilim üzere, gerçek al görünümü oluşturmak biraz malumat ve kolay gerektirir. Yanlışsız biçimde nasıl al giyeceğinize ve bu dönemin en sıcak trendini nasıl yakalayacağınıza gelin birlikte bakalım!

Her şey al

Dışa dönükler ve gözü pek moda ikonları, bu serinin al trendini baştan ayağa giymeyi çok sevecek. Cesaretli bir görünüm olsa da epey trend ve inanılmaz aşamada şık. Bu yüzden, al bir blazer, al üst ve al ayakkabılarla bir çift al pantolonun kombinlenmesi için bir devir varsa, o hengam tam olarak artık. Kombinleyebileceğiniz sayısız kesim varken, altta ve ceketde eşleşen gölgeleri seçmeyi düşünün.

Al altlar

Baştan ayağa al giymeye değil misiniz? Mesele değil. Bacaklarına odaklanmaya ne dersin? Bir çift al pantolon yahut al bir etek tercih etmek, eksiksiz bir şekil yaratabilir. Görünümü istikrarda tutmak için yalnızca bacaklarınızı kıyafetinizin odağı haline getirin. Bu nedenle, görünümünüzü temel renkler ve klasik dizaynlar ile tamamlamak kusursuz bir seçenektir. Beyaz bir tişört, kot ceket ve siyah spor ayakkabı ile kombinlenen al bir midi etek çok şık görünebilir.

Al mont ve ceketler

Soğuk havalarda bu trendi sürdürmeye gelince, al bir ceket yahut bir monttan daha güzel bir yol yoktur. Şık kıyafet eği, etkileyici bir topluluk için aradığın dramayı ve şeklinizi anında arttıracak. Trençkot, blazer yahut cilt ceketi tercih edip, gözü pek ve göz alıcı olun. Ayrıyeten, görünümünüzün geri kalanını vurgulamayacak formda seçimler yapın. En sevdiğiniz siyah pantolon, bir naturel çiçek Doğal çiçek balıııııkçı yaka kazak ve bir çift alçak, blok topuklu ayakkabılar biçiminizi yükseltecek.

Pembe ile al

Al, ağır ve dramatik bir renk olabilir, fakat tıpkı vakitte şık ve romantik de olabilir. Bu eğilimi kadınsı ve seksi bir estetik ile sarmak için en sevdiğiniz al modülleri pembe dizaynlarla eşleştirmeyi deneyin. Kombin çok tamamlayıcı olabilir ve pratiklıkla uygar ve şık bir görünüm yaratabilir. Pastel pembe etek ve parlak al bir üst giymeyi deneyin.

Al üstler

Al üzere bir renkle ilgili en uygun şey, rastgele bir giysiyi bir tabir modülüne dönüştürebilmesidir. Bu nedenle, renk tonları üstler için harikadır ve pratik stillerin öne çıkmasını sağlayabilir. Benzersiz tasarımlarınız al renk ile sahiden parlayabilir. Bu yüzden, velev al bir t-shirt ve bir kot pantolonu kombinleyin, isterse al boğazlı bir kazak ile bir kadife pantolon giyin, modaya münasebetli ve şık görüneceğinden emin olabilirsiniz. Yalnızca bir ceket giyerek ve öteki koyu tonlardan kaçınarak al üstünüzden en güzel formda yararlanmayı unutmayın.

deriile al

Kuşkusuz al, cilt ile harika bir formda kombinlenebilir. Parlak renk tonu ve sert kumaşın kombinasyonu ağır ve biçim bir görünüm oluşturabilir. ten ile al, biçiminizi göstermek istediğiniz durumlar için kusursuz bir seçenek sunar. gündenca giyilebilse de, bilhassa akşam etkinliklerinde işe yarar.

Kadinvekadin

http://www

.kadinvekadin.net/sezonun-populer-rengi-kirmizi.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Al,Kombin,Görünüm,Renk,Şık,Ceket,Tarz,Pantolon,Trend


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sezonun popüler rengi: KırmızıBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin