Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020


Sivilceleriyle baş etmekte zorlananlara süper haberimiz var. Yalnızca eczanelerde satılan ve eksper tabiplerin teklifiyle alınması gereken ...


Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020

Sivilceleriyle baş etmekte zorlananlara süper haberimiz var. Yalnızca eczanelerde satılan ve eksper tabiplerin teklifiyle alınması gereken Acnemix jell, sivilceleri kısa müddette geçiriyor. Mahsusen iltihaplı sivilcelere âlâ gelen bu krem, sivilce izlerini de ortadan kaldırıyor. Evet Acnemix jell ne işe yarar? Acnemix jell nasıl kullanılır? Acnemix jell fiyatı 2020 nedir? Öğrenmek için içeriğimize göz atabilirsiniz.

Son günlerin en çok konuşulan kremleri arasında konum alan Acnemix jell, çok uygun sonuçlar vermesiyle isminden sıkça kelam ettiriyor. Uzun vakittir sivilce problemleriyle uğraşanların şad kalacağı Acnemix jell, Bilim İlaç Sanayi ve Ticaret A.ş tarafından Gebze Kocaeli’de üretilmektedir. 46.6 gramlık yuvarlak beyaz kaplarda yalnızca eczanelerde satılan bu jel, bilirkişi hekim tarafından reçete edilmeden katiyetle kullanılmamalıdır. Dermatologlar tarafından önerildiği taktirde İnsanlerin kullandığı bu jel,hafif katı kıvamlı ve içerisinde etil alkol bulunur. cilt teki mevcut sivilceleri tedavi ederek tekrar çıkmasını engelleyen Acnemix jell, 1.6 gramlık eritromisin içerikli plastik tüp, karıştırmak için beyaz çubuk ve 6 ml %70 etil alkol içeren flakondan meydana gelmektedir. İçerisinde 4 modül eser olduğundan ötürü karıştırma sürecini eczanede yaptırabilirsiniz.

Acnemix jell’in etken maddesi benzoil peroksit ve eritromisindir. yardım eden hususları ise saf su, etil alkol, karbomer, limon esansı, sodyum hidroksit, metil salisilat, dokusat sodyum, polioksil lauril eterdir.

Sivilceye İyi Gelen Doğal Sabun Çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz>>

EVET ACNEMİX jell NE İŞE YARAR?

Hekimlerin önerdiği bu jel, cildi üzerindeki bakterilerin çoğalmasını önler. Bu sayede yeni sivilce oluşmasına pürüz olur. Ölçüsüz yağlı cilt lerin de kullanabileceği bu eser, cildin yağ seviyesini istikrarlar. Sivilce izlerinin geçirilmesine dolaylı olarak ek sağlar. En değerli özelliği ise akne sıkıntılarını ortadan kaldırır.

ACNEMİX jell NASIL KULLANILIR?

Bu noktada muhakkak dikkat edilmesi gereken bir mevzu var. Mütehassıs hekiminizin önerisi ne kadar ise kesinlikle o ölçüde kullanmalısınız. Pratikten evvel cildinizin nezih olduğuna emin olmalısınız. gün boyu 2 kez sabah ve akşam uygulayabilirsiniz.

jelli yüze uygulayıp kurumasını bekleyin. Yalnızca akneli yere uyguladığınızdan emin olmalısınız. Kuruduktan sonra ılık suyla temizleyebilirsiniz. Ellerinizi yıkamaya itina göstermelisiniz.

ACNEMİX jell FİYATI NEDİR?

46.6 gramlık bu jelin aktüel fiyatı 48.07 TL’dir.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Acnemix Jel ne işe yarar? Acnemix Jel nasıl kullanılır? Acnemix Jel fiyatı 2020Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin