Sağlıklı sindirim ve ideal kilo için: Modern Mayr Metodu

Mayr metodu, ortalama 50 yıldır uygulanan, esas olarak bağırsakları güzelleştirme odaklı bir detoks yolu olan “Mayr kürü” önümüzdeki periyotta ...


Sağlıklı sindirim ve ideal kilo için: Modern Mayr Metodu

Mayr metodu, ortalama 50 yıldır uygulanan, esas olarak bağırsakları güzelleştirme odaklı bir detoks yolu olan “Mayr kürü” önümüzdeki periyotta yıldızı daha da parlayacak tesirli beslenme usullerinin arasında bölge alıyor. Mayr Beslenme Metodu için yerküre yıldızları ve cemiyet hayatındaki kişiler dünyanın en değerli detoks ve sağlıklı ömür kliniklerinden biri olan Avusturya’daki Viva Mayr Kliniği’ni sıklıkla ziyaret ediyor. İşte asrî Mayr metodu hakkında merak ettiğiniz her şey!  Mayr kürü, Avrupalı elitlerin sıhhatlerini müdafaa ve geliştirmede her yıl bir yahut birkaç sefer uyguladıkları, bir haftadan üç haftaya kadar uzayabilen klasik bir detoks yaklaşımı. MAYR Metodu olarak isimlendirilen bu beslenme ve sıhhat programı 1930’larda Dr. Franz Mayr tarafından başlatılmış.

Dr. Mayr, “mutluluk ve depresyon bağırsaklarla ilgili” diyor. Zira çalışmaları sırasında hazım sistemimiz ile umum sıhhat durumumuz arasındaki direkt keşfetmiş ve bir metod geliştirmiş. Sonrasında bu metoda Mayr Prosedürü ismi verilmiş.

Editörün önerisiTürkiye’de Mayr metodunu uygulayan klinikler ve Mayr yolu hakkında detaylı malumat

pekâlâ Avusturya’daki VIVAMAYR Maria Wörth Kliniği’ne gidemeyenler ne yapacak? Onun da tahlili var. Intermed’in Kurucusu İç Marazları Uzmanı Dr. Hasan İnsel, Çağdaş Mayr Beslenme Tekniği eğitimini yurtdışında birinci alan öncü hekimlerden olarak Türkiye’de Mayr hekimliği hizmeti sunmaya başladı. Başkaca “Modern Mayr Beslenme Yöntemiyle sinndirimm Sanatı” isimli kitabı da Destek Yayınları etiketiyle yayımlandı.

Herkesin Türkiye’den Avusturya’ya gitmesi mümkün olmasa da devirle Mayr usulü hakkında daha ziyade detay öğrenmeye, metod hakkında daha çokça malumat edinmeye başladık. Bunda Prof. Dr. Osman Müftüoğlu ve Dr. Hasan İnsel üzere bilirkişilerin büyük tesiri oldu.

Türkiye’de Mayr hekimliği yapan İç Illetleri Bilirkişisi Dr. Hasan İnsel de çiğnemenin bir sanat olduğunu belirterek; Asrî Mayr Beslenme Sistemiyle ülkü vücut yüküne kavuşmanın, insülin seviyesini düşürmenin, hücresel otofajiyi desteklemenin, hazım sistemini yenilenmenin, genlerin onarım potansiyelini artırmanın ve böylelikle de daha uzun ve daha sağlıklı bir yaşama basitçe kavuşmanın mümkün olduğunun altını çiziyor.

 Mayr tekniğinin kıymetli kuralları:

  • Çok süratli, çok ziyade, çok sık ve çok ağır yemek beslenme yanlışlarının başında geliyor ve Mayr metodu bize bu davranışları öğretmeyi hedefliyor.
  • Saat 16.00’dan sonra çiğ besinler tüketilemiyor. sinndirimm sistemimiz çiğ besinleri sindirmekte zorlandığı için aslında vakitle fark etmeden birçok kıymetli illete davetiye çıkarmış oluyoruz.
  • 18.00’dan sonra bir şey yemeniz önerilmiyor.
  • Her öğünde en az 45 saniye çiğneme kuralı var. Besinleri boza kıvamına gelene kadar çiğnemeniz gerekiyor.
  • sabah yemeği en az 20 dakika, yemeklerimizin ise minimum 30 dakika olması gerekiyor. İlkokuldaki hocalarınızdan kesinlikle duymuş olmalısınız; Zira hazım ağızda başlar.
  • Mayr tekniğinin kilit noktası yediğimiz şeyin daha mideye inmeden tükürüklerle ağızda hazımini başlatmış olmamızdan geçiyor.

Sindirim Sanatı-Modern Mayr Beslenme Usulüyle

Muharrir: Hasan İnsel
Yayınevi :Destek Yayınları
Hamur Tipi : 2. Hamur
Sahife Sayısı : 168
Ebat : 17 x 20
ilk Ağırlık Yılı : 2019

Ağırlık Sayısı : 1. Basım
Lisan : Türkçe
Fiyat: 24,00 TL

mayr,mayr sistemi,mayr formülü ile beslenme,hazım düzenleme,hazım düzenleyici detoks,detoks prosedürleri

http://www.pudra.com/saglikli-yasam/beslenme/saglikli-hazım-icin-modern-mayr-yontemi-29101.htm

Pudra

sıhhatli yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri keyifli eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sağlıklı sindirim ve ideal kilo için: Modern Mayr MetoduBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin