Kıvırcık saçlara özel şampuan önerileri 2020


Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her devir düzgün bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha pratik ...


Kıvırcık saçlara özel şampuan önerileri 2020

Kıvırcık saçların parlak ve canlı görünmesi için her devir düzgün bakım yapmak gerekir. Bu bakım hem kıvırcık saçların daha pratik şekillenmesini sağlayacaktır. Evet kıvırcık saçlar hangi şampuanı kullanmalı? Kıvırcık saçlar için şampuan var mı? bütün detaylarıyla metnimize göz atabilirsiniz…

Kıvırcık saç, pratik pratik biçim almayan tıpkı hengamda sık sık kabarık görünerek can sıkıcı bir hale dönüşebilir. Banyo sonrasında tarama süreci yapıldığı halde karışması pratik olan ve bakım konusunda ustalık gerektiren kıvırcık saç, cansız ve yıpranmış görünebilir. Bu yüzden kıvırcık saçlara sahip olan şahıslar saçlarını yıkarken, nispeten dikkat etmeli ve saça zarar veren sülfatın kesinlikle kullandıkları şampuanlarda bulunmamasına itina göstermelidir. Kullanacağınız rastgele bir şampuan kıvırcık saçların denetim alamayacak bir duruma gelmesini sağlayacaktır. Kozmetik yerküresinde da eser çeşidi az bulunan kıvırcık saçlara şahsi şampuanları mercek altına aldık. Hem saça bakım yapacak, hem de daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı olacak kıvırcık saç şampuanların incelemesi için haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

KIVIRCIK SAÇLAR HANGİ ŞAMPUANI KULLANMALI?

 1- Milkshake Curl Passion Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan / 114,00 TL

Parlak ve sağlıklı buklelere sahip olmak isteyenlere müjde! Hususî vitaminler barındıran bu şampuan, saçların gereksinimi olan nemi birinci tatbikte karşılar. Birebir devirde saçları parlak ve yumuşak yaparak, saçı yıpratmadan nazikçe temizler. Birebir vakitte bu şampuan, günlük tasarruf için nispeten iyidir.

2-Kerastase Bain Oleo Curl – Kuru ve Kıvırcık Saçlar için Şampuan / 60,00 TL

Kıvırcık saçlar için şahsi olarak geliştirilmiş formülü sayesinde, saçın muhtaçlığı olan tüm vitamin ve mineralleri barındırır. sıhhatli ve canlı görünen kıvırcık saçlara kavuşmak, bu şampuan sayesinde çok sıkıntı değil. Tek yıkamada bile tesirini gösteren bu şampuan, içerinde bulunan ağır ölçüde gliserin ile saçın nemlendirilmesine yardımcı olur.

3-Kerastase Discipline Curl Ülkü Cleansing Conditioner Şampuan / 104,00 TL

.png" />Ağır kıvamı olan bu şampuan, saç cilt sine masaj yaparak uygulandığında mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Hem kokusu hem de kremsi yapısıyla kullananlar tarafından çok beğenilen bu şampuan , saçı besleyerek pratik formda taramaya da yardımcı oluyor.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kıvırcık saçlara özel şampuan önerileri 2020Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin