Vücudu temizleyen gıdalar neler limon vücuttaki toksinleri atıyor!

Tükettiğimiz kimi besinler içerdikleri antioksidan, flavonoid üzere vücuda yararlı hususlar sayesinde toksinleri atmaya ve vücudu temizlemeye ...


Vücudu temizleyen gıdalar neler limon vücuttaki toksinleri atıyor!

Tükettiğimiz kimi besinler içerdikleri antioksidan, flavonoid üzere vücuda yararlı hususlar sayesinde toksinleri atmaya ve vücudu temizlemeye yarıyor. naturel besinlerin şifasından faydalanarak vücudumuzu toksinlerden arındırmamız epeyce pratik. Toksinleri atmaya yarayan besinleri sizler için biraraya getirdik. İşte daha evvel duymadığınız o besinler!

Maydanoz 

Maydanoz vücudu temizleyen bitkiler arasında en kıymetlilerinden biri olarak mekan almaktadır. Maydanoz, antienflamatuar bileşenler, yüksek antioksidanlar ve içerdiği flavonoidler sayesinde böbrekleri, karaciğeri ve hazım sistemini temizler.

Limon 

Limon, C vitamini ve sair antioksidanlarla dolu olduğu için bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve vücudu toksinlerden arındırır. Tertipli olarak tüketildiğinde karaciğer ve safra kesesi sıhhatini korur ve hazım sürecini düzgünleştirir. Bir bardak ılık limonlu su umumi sıhhatiniz için olağanüstüdür.

Kuşkonmaz 

Kuşkonmaz idrar yoluyla vücuttan toksik hususların atılmasına yardımcı olur. Vücut için yararlı çok sayıda değerli maddeyi içeriğinde barındırır.

Domates 

C vitamini istikametinden güçlü olan domates, kalppp sıhhatini korur. Başkaca muaf radikal zarar(zarar(hasar))ını önlemeye yardımcı olan likopen açısından da güçlü bir kaynaktır.

Üzüm

sinndirimme yardımcı olan, karaciğerin işlevini geliştiren, kanı ve dokuları temizleyen, kolesterol seviyelerini düzenleyen a

ntioksidanlarla doludur. Taze ya da kuru olarak tercih edebilirsiniz. Şayet şeker meseleniz yoksa günlük olarak yarım avuç kuru üzüm tüketebilirsiniz.

Elmaelma

https://www.elmaelma.com/saglik/vucudu-temizleyen-gidalar-neler-limon-vucuttaki-toksinleri-atiyor-5e12dee630335c5b1968094a

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

79
17 shares, 79 points

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vücudu temizleyen gıdalar neler limon vücuttaki toksinleri atıyor!Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin