Öğrenmek isteyene fırsat cep’te


Günümüzde internet bizi esir almış durumda. Bunu illaki kötü olarak anlamayalım. Bilgiye anlık ulaşmak bizlere hayatımızda çok fazla kolaylık sağlıyor.

Öğrenmek isteyene online eğitim oldukça yeterli

Ben Atatürk üniversitesi iş sağlığı bölümünü açıktan okuyorum ve gayet memnunum. İstediğim zaman derslerimi dinleyip, anlamadığım yeri internetten araştırıp öğrenebiliyorum.

Belki 2 senelik ön lisans bölümünü 3 yılda bitireceğim ama bana oldukça faydalı oldu. Hem maddi olarak, hem vakit olarak kayıplarımı önlemiş oldu.

Udemy oldukça başarılı

Kurucusu Türk olan bu platform kaliteli hocaları bünyesine alıp onların derslerini vermelerine ve bundan para kazanmalarına olanak sağlıyor.

Bir konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlere oldukça güzel bir şekilde cevap veriyorlar. Kurs hocanıza soru sorup cevaplar bulabiliyorsunuz.

Google dijital atölye profesyonel şekilde hazırlanmış

Dünyanın en büyük arama motoru kendini geliştirmek amacıyla insanlara doğru bilgileri anlatmak ve öğretmek için online bir kurs açmış durumda. Bu kurs ücretsiz olup konulara ayrılmıştır. Siz 10-15 dakika ders dinledikten sonra size sorular soruyor ve bilmediğiniz sürece konuları tamamlatmıyor.

Bu şekilde size internette kimsenin vermeyeceği bilgileri veriyor ve dünyanın her noktasında geçerli olan bir sertifika ile bu programı taçlandırıyor.

Üniversite açık öğretim programları

Zaten hazırlanmış müfredatı sizinle paylaşıyorlar ve üzerine videolar ile bunları destekleyip dersler ile alakalı bilgiler sizinle paylaşıyorlar. Tüm online eğitimler gibi anlamadığınız yeri tekrar etmenize olanak sağlıyor.

Üniversite gibi bir konuyu da online başarabilen birey, hayatta çok az şey hariç, her şeyi başarabileceğini gösteriyor.

Masrafsız öğrenme metodu olan bu online kurslar, çok az bir paraya oldukça başarılı işler çıkarabiliyorlar. Sizlerde gerçekten öğrenmek için para harcamak isterseniz, mutlaka eski kursları değil bu yeni jenerasyon kursları denemelisiniz.


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Öğrenmek isteyene fırsat cep’teBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin