Şeytan nasıl ve neden bedenimize girer ?


Şeytan nasıl ve neden bedenimize girer ?

Selamların en güzeli Allah’ın selamı üzerinize olsun. Konu başlığımızdan anlaşılacağı üzere bu yazımda şeytanlaşan ruhları ve esir bedenlerimizi ben yazacağım sizler okuyacaksınız.

Sayik erol Tangut hocamızın tövbe kitabında günümüzde Müslüman olmayanların (GAVUR)  %100 ü Müslümanların ise %90 lık kısmında cin musallatı olduğu ile alakalı bir bölüm okumuştum. Bu ilk olarak size şaşırtıcı gelebilir fakat işin içine girdiğinizde durumun ciddiyetinin farkında oluyorsunuz ve elinizden bir şey gelmediği için sadece kendinizi kahrediyorsunuz benim gibi.

Cin nedir, nasıl bir varlıktır, cinler alemi nasıldır ?

Cinler; Allah’ın kendisine ibadet etmeleri için yarattığı insanlar gibi kavimlere, dinlere, ülkelere, ayırdığı bir takım canlıdır. Bu canlılar arasında Allaha teslim olanlarda vardır, Allaha isyan edenlerde vardır. Yani cinleri anlamak isteyen insanlar alemine bir baksın, ateist, deist, mümin, kafir, vs her türlü insan çeşitliliği gibi aynısında cinler alemini  düşünebiliriz.

Kuranda oldukça fazla olarak cinlerin varlığından bahsedilmektedir.

Ahkâf Suresi-29. Ayet
Hani Kur’an’ı dinlemek üzere cinlerden bir grubu sana yöneltmiştik. Onlar, onun huzuruna gelince birbirlerine, “Susun!” dediler. Kur’an’ın okunması bitince de uyarıcı olarak kavimlerine döndüler.

Bir insana cin neden girer ?

En basit anlamda ve net olarak söylemek gerekirse konuyu şu şekilde özetleyelim;

İnsan yaratıcısı olan Allah’a karşı, kötü söz söylerse(şirk), haksız yere can alırsa, kul hakkını bile bile yerse, miras bölünürken adil olmazsa, zina yapmaktan tutun içki içmeye, içki satmaktan, eroin ticaretine kadar, ve aklımıza gelemeyecek şüpheli işlere kadar geniş bir yelpazede ki günahlardan ötürü insana cin musallatı olur.

Bu cinlerin kendi bilecekleri ve iradeleri ile yapabilecekleri işler değildir. Yani cinler kendi kafalarına her önüne gelene musallat olamazlar. Siz illaki bir kötü harekette bulunmuş olacaksınız. Allah’ın koruması  ve 70 tane koruyucu melek sizin üzerinizdeki manevi korumayı çekecekler. Sonrasında ise cinlere bir ruhsat verilerek, sizin bedeninizde yer edinecekler.

Cinlerin Musallatını Nasıl Anlarız ?

Türkiye de ve Dünyada oldukça fazla yöntem vardır. Bunların başında rukye yapmaktır. Fakat Sayik Erol Tangut hocanın yöntemleri ile çok daha etkili ve sonuç odaklı yöntemleri ile insanlar üzerindeki cin musallatlarının tedavileri yapılmaktadır. Kendisinin youtube sayfasındaki binlerce videoyu izleyerek konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 • İçinizde sizinle konuşan bir içsesiniz var mı ?
 • Kuran okunurken huzur mu buluyorsunuz yoksa okunmamasını mı istiyorsunuz ?
 • Namaz ve diğer ibadetlerinizde devamlılık olmuyor mu ?
 • Günahları sizi dayanılmaz şekilde çekiyor ve bir türlü iradeniz ile karşı koyamıyor musunuz ?
 • Ölmek ve intihar etme yönünde eğiliminiz var mı ?
 • Kuran okurken hemen kapatmak ve okumayı kesmek mi istiyorsunuz ?
 • Omuzlarınızda sanki dünyanın yükü mü var ?
 • 24 saat kesintisiz yatsanız bile bir türlü vücudunuz kendini toplayamıyor ve yorgunluktan normal hayatınızı yaşayamıyor musunuz ?
 • İradenizi kaybettiğiniz oluyor mu ?
 • Anne – babanıza karşı aşırı bir kin besliyor musunuz ? Veya aile fertlerinden birilerine ?
 • Aşırı korku hali oluyor mu ?
 • Odanızda veya muhtelif yerlerde sizin korkmanız için sanki uğraşılıyormuş gibi hissediyor musunuz ? (tıkırtı, ses, ışıkların kendiliğinden kapanması, vs)
 • Kabusları haddinden fazla görüyor musunuz ?

Aslında bu konu binlerce satır halinde anlatılmalıdır ama buna ayrı bir çalışma yapalım inşallah.

Ben günah işlemedim ama yine de bende cin musallatı var mıdır ?

Yazılarımda çokça zikrettiğim bir kelime vardır. ‘’Sonra çoluk çocuklarından çıkar’’ kelimesi. Bu kelime insanlar tarafından denenmiş ve gözlemlenmiş bir kelimedir.

Genç yaşıma rağmen Allah’ın nasip etmesi ile gözümle ve kulağımla şahit olduğum kelimelerdir. Duyduğum kimseler ise cinlerin ta kendileridir. Süleyman Peygamberin ahitnamesinin gücü ile insan bedeninde konuşan cinlerin kendilerinden dinledik.

Eğer sizlerin dede ve atalarınız bazı hatalar ve günahlar işlemişse, bu kan ve göbek bağı ile sizlere de sirayet edecektir.

Ben küçük bir örnek vereyim, sizler bunu farklı şekilde kafanızda çoğaltınız.

Örneğin; Dedeniz nefsine yenildi ve bir küçük kıza tecavüz etti. Bu kız haliyle, ah etti, çoluk çocuğunun yüzü gülmesin, kan kusasın, iki yakan bir araya gelmesin dedi. Allah elbette, bunu yapanın yanına koymayacaktır. Size de sirayet edebilir.

Veya piyango parası ile yetişen bir aile, belli ki haram parayla yetişmiştir. Ne kadar namaz, kuran veya ibadetlerin tümünü yapsalar da bu değişmeyecektir.

(Burada anlatılmak istenen, illaki şahısların hataları yüzünden’de olabilir.)

Şeytan ruhumuzu nasıl esir alır ?

Bir günahtan vücudunuzda yer eden cinler, diğer günahları işlemeniz için kulağınıza fısıldamaya başlar.

 • İçki içsene
 • Zina yapsana
 • Şu kıza tecavüz et
 • Tecavüz ettiğin kız ya polise giderse ?
 • Hadi onu öldür!
 • Bak yakalanma ihtimalin var, sen bu saatten sonra nasıl çıkarsın insan içine ?
 • İntihar et!

Barsisa’nın hikayesini araştırıp okuyun. Şeytan ibadet ehli bir insanı, bir anlık gafletiyle nasıl hem katil, hem şeytana tapan bir oyuncak haline getirmiş mutlaka okuyunuz.

İşte böyle küçük günahlar ile çok büyük sonuçlar alır şeytan. Her günahın cin’i ayrıdır. Zina için ayrı insan öldürme için ayrı, karı koca ayırmak için ayrı cinler vardır. Uzmanlık alanlarına ayrılmışlarıdır.

Siz ilk başta zina yaparak bu cine ruhsat verilmesine kapı aralarsınız, o sizin vücudunuzda yer edinir ve daha büyükleri için sizin kulağınıza fısıldar durur.

Böyle böyle şeytanın esiri olarak rezil, kepaze, günahkar bir ömür geçirerek son nefesinde imansız olarak kabre girer ve ebedi cehennemde kalırsınız, kalırız Allah korusun.

Çok ibadet ehli olmamıza güvenmeyelim. Biz aciz bir kuluz, ayağımız her an kayar ve bu okuduklarımız gerçek olur Allah muhafaza !

Allaha emanet olunuz..

Sizlerde düşünce ve fikirlerinizi buraya tıklayarak paylaşmaya hemen başlayın


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Şeytan nasıl ve neden bedenimize girer ?Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin