Dropshipping kursları işe yarar mı ? Ekim kaya


İnternetin avantajlarından biriside 1 defa video çekerek milyonlarca insana hitap edebilmektir. Ve eğitimcilerde bu sayede her gün aynı konuları farklı yüzlere anlatmak zahmetinden kurtulmuş oluyorlar.

Ekim nazım kaya, internet üzerinden insanların ihtiyacı olan online para kazanma yöntemleri ile alakalı videolar çekiyor ve bu şekilde 1 defa uğraşarak binlerce kişiden para kazanıyor.

Tabi bu video çekmek bir alt yapı ve tecrübe gerektirdiğinden herkes bu kadar konuşulmuyor.

Şahsen düşüncem olarak, çok mantıklı şekilde insanlara yaklaşımı var ve insanları korkutmadan ve başarılı olacaklarını göstererek insanlara kurs satıyor.

İlk başta sizlere ücretsiz şekilde bir şeyler sunuyor ve güveninizi kazanıyor. Sonra ise daha fazlası için artık bir üst seviyeye geçmen lazım diyerek hazırladığı kursu satın almaya teşvik ediyor.

Eğer sizler 1. Aşamadan fayda gördüyseniz 2. Aşama için seve seve para veriyorsunuz.

Ekim nazım kaya bu başarısını 20 yıllık internete girişimciliğine borçlu olduğunu söylüyor. Bu gerçekten güzel bir durum. Türkiye de dropshipping ve e ticaret üzerine ilk adımları da kendisi attı. Onunla beraber 2-3 kişide bu işe girişti ama pek ortada kalan olmadı.

Bende ilk sıralar acaba yapabilir miyim diye düşünüyorken armağan kızılcan isimli arkadaşın videolarına denk geldim. 1 ay kadar onu takip ettim canlı yayınlarda ve youtube videolarında ama sonra karşıma ekim nazım kaya çıkınca o daha mantıklı geldi. Konuşması, vaad ettikleri, yaşı, başarısı gibi etmenler seçimlerimi ekim nazım kaya olarak çevirmeme yardımcı oldu.

Sonrasında ise amazon satışı bana göre olmadığı için ben Amerika da mağaza ile uğraşacağıma Türkiye de marka site kurmak için Ekim kaya nın web sitesinden click funnels eğitimi satın aldım ve bununla satışlarımı abonelik şeklinde yapabilir miyim diye çalışmaya başladım.

Ekim kaya kimileri tarafından sevilmiyor ama ben kendisine saygı duyuyorum. Çünkü benim hayatımı ve bakış açımı çektiği videolar ile gerçekten değiştirdi.

Eskiden çevremizde zengin ol kafan rahat eder diyenleri dinliyordum. Zenginlik çok zor bir durum ve elinde para olmadan zengin olunmuyordu.

Bu adam ise pasif gelir yarat ve rahat yaşa diyerek tam benim ihtiyacım olan şeyleri bana söyledi. Ben çok zengin değil, rahat ve kafama göre çalışıp güzel para kazanmak istediğimi onun videolarından sonra anladım.

Kendi video eğitimleri için www.kaya.online adresine giderek detaylı inceleme yapabilirsiniz.

Diğer adresleri ise www.pasifgeliriyigelir.com ve www.dropshippingnedir.com

 Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

58

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Dropshipping kursları işe yarar mı ? Ekim kayaBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin