Ekim Nazım Kaya Bizi Dolandırıyor Mu ?


Ekim Nazım Kaya Bizi Dolandırıyor Mu ?

Türkiye’de insanları dolandırmak çokta zor değil. İlk başta bir değere vaat ederek insanları ona inandırısınız, sonra ise bir miktar ücret istersiniz. Bu saatten sonra insanlar size sanal inek için, sanal yumurta için oluk oluk para akıtmaktan çekinmezler.

Konumuz Ekim nazım kaya ve Türkiye de ki kolay para kazanma sevdalısı insanlar

Gelişmekte olan Türkiye hayalleri büyük olan insanların ülkesidir. Hayallerimiz gayet büyük ama elimizdeki imkanlarımızda gayet az ve hayat pahalıdır. Bunun için herkes gibi bizlerde nereden kolay para kazanılır diye bol bol arama ve araştırma yapmıştık.

İnternetin hızı ve faydası

En fazla ve büyüme oranı en fazla olanı ise online dünya ve e ticaret olarak karşıma çıktı. Çünkü internette bir ürünü aynı anda binlerce kişiye satma durumunuz var. 1 defa ürünü tanıtıyorsunuz ve her gelen o tanıtımı okuyor veya izliyor. 1 defa iş yaparak kendinize pasif gelir elde etmiş oluyorsunuz.

Ekim nazım kaya ise karşıma e ticarette çıkmaya başlayınca bende sizler gibi araştırma yaptım fakat pek bir içeriğe ulaşamadım. 2017 yılında sektöre yeni girdiğimiz için ilk tanıyan kişilerden biriydim.

Bende onun videolarını izledim ve bana çok faydalı olduğunu anlayınca ücretini ödeyerek satış kursuna kayıt oldum.

Bu kurs sonrasında yine bana bir şeylerin faydalı olduğunu anladım.  Ve bu gün arada kalmış ve kafasında soru işareti olan insanlara bir ışık olabilmek adına bunu yazıyorum.

İnsanlar bize bir şeylerin daha iyi olması için vaat te bulunurlar ve buna biz risk alarak ya evet deriz yada hayır deriz bu işe girmeyiz.

Örneğin; İngilizce kursuna kayıt olmadan önce, bu kursla şöyle iyi İngilizce konuşacaksınız böyle akıcı konuşacaksınız diye vaatlerde bulunuyorlar. Fakat kim bu vaat edilen gibi konuşabiliyor ?

Bu durumda İngilizce kursuna laf söyleyen kaç kişi var ? Bunlar dolandırıcı diye sağda solda yorum yapan kaç kişi çıkar ?

İnsanların işine yarayınca iyisiniz, işi bitince sizden kötüsü yok!

Burada Ekim kaya size bir vaat te bulunarak, daha iyi şartlarda yaşayabilirsiniz diye birkaç güzel hikaye anlatıyor. Siz bununla başarılı olursanız ekime al bu senin sayende kazandığım paranın yarısı der misiniz ? İşler kötü gidince ise hemen sayıp sövmek insanın kendine karşı olmayan saygısının bir göstergesidir.

Başarılı olan arkadaşların sayılarına bakın ve başarısız insanların hayata bakış açısına bakın değerli dostum. İnsanlarda çalışıp uğraşayım diye bir kaygı yok ki, onlar ver yiyeyim ve gezeyim, devlet bize bakmıyor, hayat şartlarım çok kötü, birileri el uzatsın kafasındaki psikoloji bozuk insanlardır.

Eğer burada ben ekimden zarar gördüm diyen varsa ve buna beni inandırırsa ben kendi web sitemde yayınlayıp videosunu çekeceğim. Benim derdim ekim nazım kaya’yı daha fazla tanıtıp zengin etmek falan değil. İnsanlara doğru olanı bir nebze olsun anlatabilmek, insanlara yardım edebilmektir.

Eğer beni dolandırdı diyen varsa şimdi konuşsun. Yoksa ebedi olarak sussun demekten başka bir çarem yok. Derdim Türk insanlarının girişimci olmalarıdır. Memurluktan başka çıkar yolları deneyen insanlarda başarılı olabiliyor.

Eğer detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız www.pasifgeliriyigelir.com adresine giderek ona ulaşabilirsiniz.

Online kurslarını incelemek için ise www.kaya.online adresine girip bakmanız yeterli olacaktır.Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş O Zaman!

51

Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Ekim Nazım Kaya Bizi Dolandırıyor Mu ?Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin