Tedavi olmaya değil, öğrenmeye geliyorlar

Yerkürenin dört bir yanından hastalar saç, diş, göz, plastik cerrahi üzere ortamlarda kaliteli tedaviler için Türkiye'yi tercih ederlerken, bu ...


Yerkürenin dört bir yanından hastalar saç, diş, göz, plastik cerrahi üzere ortamlarda kaliteli tedaviler için Türkiye’yi tercih ederlerken, bu sefer hastaların değil tabiplerin ağırlanacağı bir tertibe mesken sahipliği yapılacak.

Eğitim 3 gün sürecek

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Mütehassısı Prof. Dr. Akın Yücel’in düzenlediği 3 günlük eğitim için farklı memleketlerden plastik cerrahların Türkiye’ye geleceği aktiflik; ‘Bosphorus Breast Live Surgery Course’ ismini taşıyor. 7-9 adele(kas)ım 2019 tarihlerinde Fairmont Quasar Hotel ve Florence Nightingale’de gerçekleştirilecek programda 3 canlı ameliyatın yanı sıra estetik göğüs cerrahisi ve kanser sonrası göğüs onarımı hususlarında haberler verilecek.

Plastik cerrahinde birçok memleketin ilerisindeyiz

Memleketler arası Estetik Plastik Cerrahi Derneği (ISAPS) Türkiye Sekreterliğini de yürütmüş olan Prof. Dr. Yücel, yurtdışında uzun müddettir çeşitli kurs, seminer ve panellerde plastik cerrahi yerinde davetli olarak eğitim veriyordu. Bu kere eğitim vermek üzere meslektaşlarını Türkiye’de ağırlayacak.

3 gün sürecek eğitim programı için Yücel; ” Çok değil, bundan 20 yıl önce, plastik cerrahi ameliyatları için Türkiye’den hastalar yurtdışına sarfiyat, âlâ doktor araştırır, ameliyatlarını orada olmak isterdi. Plastik cerrahimizin süratle gelişmesi, doktorlarımızın haberi, tecrübesi, donanımlı hastanelerimiz ve konaklama kalitemiz bizi plastik cerrahinin beğenilen devletlerinden biri haline getirdi. Türk tabiplerini yerkürenin dört bir yanında kurs/seminerlerde malumatlarını paylaşırken görebilirsiniz. Ilmî yayınlarda Türkiye’den çok sayıda başarılı makale kabul görüyor. Şu an geldiğimiz nokta ise artık başka devletlerden plastik cerrahların haberlerini geliştirmek üzere devletimize gelmesi ve kurslara katılması. Bundan büyük memnuniyet duyuyorum. Birçok plastik cerrahın ders vermek üzere yurt dışına gittiği kadar yurt dışından doktorları Türkiye’de konuk edeceğini yakın hengamda göreceğiz. Memleketimiz artık yalnızca hastaların kaliteli sıhhat hizmeti almak için tercih ettikleri bir mahal olmakla kalmıyor, tabiplerin de plastik cerrahi yerinde kendini geliştirecekleri bir merkez olma yolunda ilerliyor. Bunun bir kesimi olmaktan dolayı gurur duyuyorum.” diye konuştu.

Kadinvekadin

http://www.kadinvekad

in.net/tedavi-olmaya-degil-ogrenmeye-geliyorlar.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Plastik Cerrahi,Türkiye,Hekim,Eğitim


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tedavi olmaya değil, öğrenmeye geliyorlarBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin