İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen güzellik: Celenes by Sweden

İçerisinde ne olduğunu bilmediğiniz bakım eserlerini kullanmaktan sıkılmadınız mı? Kolaylıkla temin edebileceğiniz, sağlıklı, İsveç'in doğal ...


İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen güzellik: Celenes by Sweden

İçerisinde ne olduğunu bilmediğiniz bakım eserlerini kullanmaktan sıkılmadınız mı? Kolaylıkla temin edebileceğiniz, sağlıklı, İsveç’in doğal bitkisel ve termal menşelerinden gelen şifalı bakım eserlerini kullanmayı istemez miydiniz? Yanıtınız “evet, evet binlerce kere evet!” ise sizinle Celenes by Sweden eserlerini tanıştırmak isterim.

Celenes by Sweden’in emeli

Celenes by Sweden maradele(adele(kas))ı İsveç’in doğal bitkisel ve termal asıllarından gelen 1. sınıf kalitedeki eserleri müşterilerine sunmayı hedef edinmiştir.

Celenes by Sweden eserleri, tenproblemlerine doğal bitkisel ve termal menşeler ile tahliller üreterek insan sıhhatine ve mahsusen de tabiata olan hürmetini kanıtlamış oluyor. Celenes by Sweden kullananlara da bir numara sınıf kalitede doğal, şifalı ve sağlam bakım eserlerinin tadını çıkarmak kalıyor.

Eserler dört seriden oluşuyor;

Nemlendirici ve Ferahlatıcı: Celenes Thermal Serisi,

Onarıcı ve Kollayıcı: Celenes Sea Buckthorn Serisi,

Yatıştırıcı ve Besleyici: Celenes Cloudberry Serisi ve

Tam müdafaa sağlayan Celenes Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Serisi ile tüm gereksinimlere dört farklı doğal tahlili kullanıcılarına sunuyor. Haydi gelin birlikte bu üç seriyi detaylıca inceleyelim.

Celenes by Sweden Thermal Serisi

Termal su ne işe yarar?

Cildimiz yenilenmek için en çok su ve minerale gereksinim duyar. Termal su içeriğinde birçok mineral barındırdığı için bu gereksinimi ziyadesiyle karşılar. Termal su sayesinde tenhem nemini korur hem canlı ve taze görünüme kavuşur hem de beraberinde kir ve sair kalıntıların temizlenmesini sağlar. Cilde kaybettiklerini geri kazandırır.

Celenes by Sweden Thermal Serisi’nin İçindeki Eserler:

Aqua Thermal Spray: bütün cilt lere makuldür. Cildi anında tazeler, canlandırır ve korur. Paraben, alkol, parfüm, esirgeyici unsur içermez; saf termal su içerir bu sayede her yaş tasarrufu için büsbütün makuldür. Makyajlı/makyajsız cildinizi ferahlatmak ve tazelemek için kullanılır.

Thermal Yüz Yıkama jelli: Yağlı/karma cilt ler ve kuru/hassas cilt ler olmak üzere iki çeşidi vardır. Cildi nazikçe temizler ve nemlendirir. İçeriğinde bulunan Chamomile ve Camellia özleri ile cildi yatıştırır. Limon özleri ve mineraller ile kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur ve cildi besler. Paraben, alkol, esirgeyici husus içermez.

Thermal 3’ü Bir Arada:bütün cilt ler için iyidir. Varlıklı termal ve doğal bitkisel içeriği ile cildi temizler, cildin sebum üretimini düzenler. karışımündeki mikro-tanecikler ile cildi meyyit hücrelerden arındırır ve cilde canlı bir görünüm kazandırır. İçeriğindeki kil ile cildi besler, ciltyenilenmesine yardımcı olur. Tek eserde temizleme, peeling ve maskeyi bir arada sunar.

Thermal Misel Temizleme Suyu: Yağlı/karma cilt ler ve Kuru/hassas cilt ler için olmak üzere iki çeşidi vardır. Cildi, gözleri ve dudakları ovma ve durulama gerektirmeden temizler. Sebum istikrarını bozmadan makyajı temizler ve cildi cilt nlemesine arındırır.

Thermal Deo Roll-on: bütün cilt ler, hassas cilt ler ve beyazlatıcı tesirli olmak üzere üç farklı çeşidi vardır. Termal sudan gelen doğal mineral içeriği ile ter bezlerini tıkamadan ter kokusu oluşumunu handikaplar. Alüminyum tuzu içermez.

Serideki eserleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Sea Buckthorn Serisi

Sea Buckthorn ne işe yarar?

Sea Buckthorn etken unsurunu oluşturan palmitoleik asit(omega 7) vücudun kolajen üretimini artırır ve cildin yıllar içinde esnekliğini kaybederek kırışmasını önler. İçeriğindeki C vitamini sayesinde yüksek antioksidan özelliğine sahiptir. Cildin kolajen üretimine, esnekliğinin artırılmasına ve zarar(zarar(hasar))lanmış cildin güzelleşmesine yardımcı olur. Palmitoleik asit, ciltyağ tabaadele(adele(kas))ının bir bileşeni olduğu için, hücre dokusu ve yara düzgünleşmesini destekler. Ayrıyeten, Rus kozmonotların uzayda güneş radyasyonundan korunmak için, Omega 7’nin doğal aslı olan Sea Buckthorn meyveleri yediklerini ve yağlarını kremlerinde kullandıkları bildiriliyor.

Celenes by Sweden Sea Buckthorn Serisi İçindeki Eserler:

Sea Buckthorn Yüz Yıkama jelli: Yağlı ve karma cilt ler için iyidir. Cildi kurutmadan çokça yağ ve kirden arındırmasını sağlar. E vitamini sayesinde cildi temizlerken birebir devranda canlılık ve parlaklık kazandırır. Siyah nokta oluşumunu azaltır, kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur ve günlük tenbakımını sağlar. Cilde koordinasyonu dermatolojik olarak onaylanmıştır.PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Misel Temizleme Suyu: Yağlı ve karma cilt ler için müsaittir. Şahsi temizleyici molekülleri sayesinde cildi cilt nlemesine temizler. İçeriğindeki Sea Buckthorn özü cildin yağ istikrarını müdafaasına yardımcı olur. Antioksidan özelliği ile vücuda zarar veren, yaşlanmaya neden olan özgür radikallere karşı tesirlidir. Cildi kurutmadan çokça yağ ve kirden arındırmasını sağlar. Sea Buckthorn özü, C vitamini, Omega 7, Karoten, E vitamini, Malik, Süksinik, doğal yağlar ve bioaktif bileşenler bakımından zengindir. Durulama gerektirmeden yüz, göz ve dudaklardaki makyajı temizler. PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Dengeleyici Yüz bakimm Kremi: Yağlı ve karma cilt ler için makuldür. Ziyade yağ sorunu yaşayan cilt ler için ekstra nem sağlayan şahsi formülü cildin doğal yağ istikrarını de müdafaasını sağlar. İçeriğindeki pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Sea Buckthorn özü ile cilt te antioksidan tesir gösterir.Cilde armonisi dermatolojik olarak onaylanmıştır.PH bakımından cilde dosttur.

Sea Buckthorn Vücut Losyonu: bütün tentipleri için müsaittir. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ile cildi yumuşatır, rahatlatır ve nemlendirir. Yabani İğde ile cildin su tutma kapasitesini arttırırken içindeki doğal Omega 7 cildi yatıştırır ve nemlendirir. İçeriğindeki pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Cildi taze meblağ ve gözenekleri tıkamaz.

Sea Buckthorn Yaşlanma Tersi El bakimm Kremi: bütün tentipleri için tutarlıdır. Yaşlanma tesirlerini minimize etmek hedefli geliştirilen kişisel İsveç’in doğal bitkisel ve termal asıllı formülündeki pamuk otu özü, Sea Buckthorn özü ve gülibrişimi ile ellerde görülen tenyaşlanmalarını engellemeye yardımcı olur. Ellerinizi nazikçe nemlendirir, yıpranmalara ve yaşlanma tesirlerine karşı korur.

Serideki eserleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Cloudberry Serisi

Cloudberry ne işe yarar?

Cloudberry çok güçlü bir nemlendiricidir. Hassas cilt ler için eksiksiz bir yatıştırıcıdır. İçerdiği minerallerle de cildin mineral gereksinimini karşılar. Cloudberry cilde süratle nüfuz eder ve ultra nemlendirici özelliği ile cildin nem muhtaçlığını karşılamaya yardımcıdır.

Antioksidan tesirinin desteği ile cildinizde detoks tesiri yaparak yaşlanmaya karşı hücrelerin genç kalmasına yardımcı olur. cilt elastikiyetini arttırarak kırışıklık aksisi rol oynar. Cloudberry, C vitamini bakımından varlıklı olmakla birlikte ayrıyeten E vitamini, kalsiyum, magnezyum ve benzoiadele(adele(kas))it bakımından epeyce kuvvetlüdir.

Celenes by Sweden Cloudberry Serisi İçindekiler:

Cloudberry Vücut Losyonu: Kuru ve hassas cilt ler için iyidir. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ile cildi yumuşatır, rahatlatır ve nemlendirir. Cloudberry ile cildin su tutma kapasitesini arttırarak ağır nemlendirme sağlar. İçeriğindeki Avokado yağı ile cildi besler ve nemlendirir, pamuk otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. Cildi taze fiyat ve gözenekleri tıkamaz.

Cloudberry Ağır El bakimm Kremi: bütün tentipleri için müsaittir. İsveç’in doğal bitkisel ve termal menşelerini barındıran formülü ile ellerinizi cilt nlemesine nemlendirir, aşınma ve yıpranmalara karşı korur.

Cloudberry Yüz Yıkama jelli: Kuru ve hassas cilt ler için elverişlidir. Yüz yıkama jeli cilt teki yağı ve kiri nazikçe temizler. Cloudberry yatıştırıcı tesiri, Chamomilla ve Camellia özleri hassas cilt lere zarar vermez. Kırışıklıkları önlemeye yardımcı olur. Salatalık, limon özleri ve güçlü mineral içeriği günlük ciltbakımı sağlar.

Cloudberry Misel Temizleme Suyu: Kuru ve hassas cilt ler için münasiptir. Makyajı ve cildi tek adımda temizler, yumuşatır. Cloudberry’nin yatıştırıcı tesiri ve içeriğindeki bisabolol, hassas cildi makyajdan ve kirden nazikçe arındırır.

Cloudberry Göz Muhiti bakimm Kremi:Kuru ve hassas cilt ler için makuldür. İsveç’in doğal bitkisel ve termal asıllı hususî formülü ile hassas göz etrafını nazikçe nemlendirir. Cloudberry ile muaf radikallerin verdiği zarar(zarar(hasar))ı nötralize ederek yaşlanma ve yorgunluk izlerini azaltır. At Kestanesi ve Sarıteçan ile göz etrafındaki koyu renk halkaların gicilt lmesine yardımcı olur.

Cloudberry Yatıştırıcı Yüz bakimm Kremi: Kuru ve hassas cilt ler için iyidir. Kuru cilt ler için geliştirilmiş şahsi doğal bitkisel formülü ile cildi nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğindeki Pamuk Otu özü ile cildi yıpratıcı dış faktörlere karşı korur. cloudberry ile cilde antioksidan tesir gösterir. Hippophae ile cildin su tutma kapasitesini arttırır. C ve B vitaminleri ile cildi besler.

Serideki eserleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Serisi

Celenes by Sweden Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Serisi İçindekiler:

Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Güneş Hami Losyon Sprey(50 SPF): Ağır faalleri, mineral ve organik güneş filtreleri sayesinde UVA/Uvebenzeri ışınlarına karşı tam muhafaza sağlar. Yüksek himaye faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı tesirine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı esirgeyici tesirlidir. Suya karşı dayanıklı olması uzun müddetli muhafaza sağlar. bütün tentipleri için iyidir. Evlatlar için olanı da vardır.

Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Güneş Himaye Kremi(50 SPF): Ağır faalleri ve mineral & organik güneş filtreleri sayesinde her yaş ve cilttipi için UVA/Uvebenzeri ışınlarına karşı uzun vadeli tam muhafaza sağlar.Yüksek himaye faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı tesirine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı kollayıcı tesirlidir.

Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Güneş Muhafaza Kremi(100 MAX SPF): Ağır faalleri ve mineral & organik güneş filtreleri sayesinde her yaş ve tentipi için UVA/Uvebenzeri ışınlarına karşı uzun periyodik tam müdafaa sağlar. Yüksek muhafaza faktörü, güneş ışınlarının yaşlandırıcı tesirine, güneş lekelerine ve yanıklara karşı kollayıcı tesirlidir.

Hernaturel çiçek Doğal çiçek balıııı Topuk Çatlak Kremi: Bitki özleri ile zenginleştirilmiş formülü cilt n çatlakların onarılmasına yardım eder. Bisabolol ile cildi yatıştırır. Üre cildin su tutma kapasitesini arttırır. Avokado ve Badem yağı ile sertleşmiş, çatlamış topukları kısa müddette onarır. Cildin üst tabaadele(adele(kas))ını onarmaya yardımcı olurken, bilhassa topuk nahiyesinde oluşan cilt n çatlakları ağır nemlendirici tesiriyle süratle yumuşatır ve çatlakların yine oluşmasını önler. Tertipli kullanıldığında cilde esnek, sağlıklı ve ipeksi bir görünüm kazandırır.

Serideki eserleri buraya tıklayarak keşfedebilirsiniz.

Celenes by Sweden maradele(adele(kas))ını ve eserlerini düzgünce tanıdıysak artık kozmetik eserlerde bulunan alkol, paraben veaynısı(bezneri). zararlı unsurlarla cildimize zarar vermeyelim.

Bu harika eserleri satın alabileceğiniz internet siteleri ve mağazalar:

– https://celenesbysweden.com/tr/

– Rossmann mağazaları

– Haneye mağazaları

Kadinvekadin

http://www.kadinvekadin.net/isvec-in-dogal-bitkisel-ve-termal-kaynaklarindan-gelen-guzellik-celenes-by-sweden.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

cilt ,bakimm,Yaş,Karşı,Celenes By Sweden,Güneş,Koruma,Etki,Nem,Serisi,Ürünleri,Yağ,Mineral,Termal,Göz,Sayesinde,naturel,Koruyucu,Yüz,Yoğun,Taze,Kir,Zengin,Hassas,Etkili,Antioksidan,Kuru,ciltn,Yardım


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

İsveç’in doğal bitkisel ve termal kaynaklarından gelen güzellik: Celenes by SwedenBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin