Ürederm Hydro Losyon ne işe yarar? Ürederm Hydro Losyon nasıl kullanılır, ne kadar?


Eksper hekimlerin kuru cilde sahip olanlar için önerdiği, kullananların da mutlu olduğu Ürederm Hydro Losyon, kışın soğuk havalarda kuruyan ...


Eksper hekimlerin kuru cilde sahip olanlar için önerdiği, kullananların da mutlu olduğu Ürederm Hydro Losyon, kışın soğuk havalarda kuruyan cildinize çok güzel gelecek. Evet Ürederm Hydro Losyon nasıl kullanılır? Ürederm Hydro Losyon ne kadar? Öğrenmek için metnimizi inceleyebilirsiniz.

Ürederm Hydro Losyon’un etken unsuru Üre’dir. Cildin su tutma kapasitesini arttırarak nem seviyesini yükselten bu losyon, ölü hücrelerden oluşan cilt nin son tabaadele(adele(kas))ı olan boynuzsu tabakanın yumuşatılması, kronikleşmiş kuru tendurumlarının eşlik ettiği cilt marazları ve naturel çiçek Doğal çiçek balııııık pulu görünümündeki  kuru ciltmarazının tedavisinde kullanılır.Hızlıca nemlendirme özelliği olan Ürederm Hydro Losyon, likit yapıya sahip olsa da akıştan değil, kremsidir. En kullanılan formülasyonı Urederm hyra% 10 100 mg 200 gr’dır. Dışarıdan yalnızca cilt üzerine masaj yaparak uygulanan bu losyon, eczane dışında rastgele bir mahalde satılmıyor. Kompetan hekimlerin reçetesi üzerine kullanılması tavsiye edilen Ürederm Hydro Losyon’un bir de Lipo olanı vardır. Arasındaki fark sadece Lipo’nun daha ağır nemlendirme özelliğinin olmasıdır. 

EVET ÜRyaparM HYRA YAHUT LİPO HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR?

Cildin rastgele bir kesiminde kuruluk, ya da pul pul dökülme,aşınma var ise bu losyonu kullanabilirsiniz. Tıpkı halde kuru cilt li kimselerin kesinlikle denemesi gereken bir losyondur. Doğal çiçek balııık pulu görünümünde cilt meselelerinin tedavisinde kullanılabilen Ürederm Hydro Losyon, ayak tabanındaki ayakkabıdan ötürü oluşan cilt sertleşmelerinde de kullanılabilir. Vücudunuzun rastgele yerinde kuru ve pul pul dökülme varsa pratiklıkla uygulayabilirsiniz. 

ÜRyaparM HYRA LOSYON NASIL KULLANILIR?

Kesinlikle mütehassıs reçetesi üzerine kullanılması gereken bu losyonun etken hususu Üre’ye karşı hassasiyetiniz vara yan tesirleriyle karşılaşabilirsiniz. Şayet bu losyonu mütehassıs hekiminiz yazdıysa onun tavsiye ettiği biçimde uygulamalısınız. Bunun dışında;

Öncelikle uygulayabileceğiniz ortamın saf olmasına itina gösterin. Parmak ucunuza nohut büyüklüğünde alarak ortama hafif masaj yaparak yedirin. İlaç cilt tarafından emildikten sonra isterseniz bandajla kapatabilirsiniz. gün boyu 1 ya da 2 kere sürmeniz ehil olacaktır.

ÜRyaparM HYRA LOSYON NE KADAR?

Yalnızca eczanelerde reçete ile alabileceğiniz Ürederm Hydro Losyon, 18.86 TL’den satılmaktadır. 

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Ürederm Hydro Losyon ne işe yarar? Ürederm Hydro Losyon nasıl kullanılır, ne kadar?



Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin