Göz altı morlukları kaderiniz değil

Gözlerin enerjiyi dışa vuran yüzün odak noktası olduğunu belirten Via Klinik'ten Eksper Dr. Mücahit Erden, harika göz altına sahip olmanın ...


Gözlerin enerjiyi dışa vuran yüzün odak noktası olduğunu belirten Via Klinik’ten Eksper Dr. Mücahit Erden, harika göz altına sahip olmanın yollarını anlatırken kompliadele(adele(kas))yonlarla karşılamamak için göz altına bilhassa bu yer için geliştirilmiş eserin kullanılması gerektiğini belirtti.

Yorgunluğunuzu gizleyin

Kişinin cazipliğini ve ruhsal durumunu etrafına en bariz yansıttığı, konuşma esnasında ifadeyi tamamlayan meydanlardır gözler ve göz etrafı… Çevre hayatımızda, münhasıran ikili bağlantılarımızda en çokça muhabereye geçtiğimiz ortam göz muhitidir. Gözlerimizin ve bakışlarımızın yorgunluğumuzu, dinginliğimizi, kuvvetimizi yansıttığını vurgulayan Dr. Mücahit Erden: “Halk lisanında sıkça duyduğumuz göz altı halkaları yani göz altı morlukları genetik ve yapısal olarak göz kapağı cilt sinde pigmentasyon artışına bağlı olarak meydana gelebilir ya da uykusuzluk, sistemsiz hayat biçimi, alkol, sigara tasarrufu üzere nedenlerle göz etrafındaki dolaşımın yavaşlamasına bağlı oluşabilir. Atopik ve öbür kimi egzemalar da göz altlarında koyu halkalara neden olabilmektedir. Demir eksikliği anemisi, böbrek rahatsızlıkları ve kimi karaciğer marazları da göz altı morlukları oluşumuna sebep olur. Yüzde cilt mizin dermis tabaadele(adele(kas))ı 0.3-0.4 mm kalınlığındadır, lakin göz altındaki cilt de kalınlık vakit içinde dış ve iç etkenlere bağlı olarak 0.1-0.2 mm’ ye kadar iner. İncelmiş olan göz altı kapağı cilt si şeffaflaşarak alttaki toplar damarların daha besbelli hale gelmesine neden olur. Toplar damarlarımız koyu bir renge sahip olduğu için göz altlarında mavi-mor halka stili bir görünüm ortaya çıkar” dedi.

Aktifliği 18 ay sürüyor

Metabolik sistem, uykusuzluk, genetik faktörler başta olmak üzere yaşın ilerlemesi, bilgisayar tasarrufu, yatış durumu ve yanlış beslenmenin, göz muhitinde göz altı morluklarına, halkalanmalara ve çukurlukların oluşmasına sebep olduğunu vurgulayan Dr. Mücahit Erden, “Yaşımız ilerledikçe yüzümüzün kemik yapısı incelmekte, yağ kaybı yaşanmakta ve kemik de doğal olarak bu durumda arkaya hakikat hareket etmektedir. Bunun sonucunda da göz kesimimizin altında boşluk ve gölgeler oluşmaktadır. Bu durumun düzeltilmesi için Teoxane Laboratuvarları tarafından geliştirilen Göz Altı Işık Dolgusu’nu uyguluyoruz. Bu eser öncelikle göz altı çukurunun inançlı bir formda düzeltilmesini, tekrar yapılanmasını sağlıyor. İçindeki yine yapılandırma kompleksi sayesinde göz muhiti cilt sinin kalitesini yüksek nispette artırırken morluklar üzerinde de tesiri oluyor. Göz muhitini gençleştirmek, halkalar ve morluklar için uygulanan Göz Altı Işık Dolgusu’nun tesiri 18 aya kadar sürebiliyor. Göz Altı Işık Dolgusu için birden fazla vakit tek seans da ehil olabilmekte. Kimi durumlarda 1 ay arayla 2 yahut 3 kolay gerekebilir. Göz altı için hususî olarak geliştirilmiş bu dolgu, sahih bir formda uygulanması halinde epeyce inançlı. Hastalar tatbikten çabucak sonra toplumsal ömürlerine dönebiliyor. Birtakım hastaların durumuna nazaran Göz Altı Işık Dolgusu’nun yanında orta yüz kesimine elmacık dolgusu da uygulanabilir” dedi.

Kullanılacak esere dikkat

Gözaltı morluklarının görünümün düzeltilmesi için kullanılacak eserin içeriğine ve maradele(adele(kas))ına dikkat edilmesinin ehemmiyetini vurgulayan Dr. Mücahit Erden, “Hastaların bu hususta tecrübeli bir tabibe başvurarak ve kesinlikle göz altına uygulanan eserin bu nahiye için kişisel olarak üretilmiş olduğuna dikkat etmelerini öneririm. Tabipler de âlâ sonuç alacakları, güvenilirliği ispatlanmış eserleri tercih etmelidirler” diye belirtti.

Kadinvekadin

http://www.kadinve

kadin.net/goz-alti-morluklari-kacilt niz-degil.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Göz Altı,Göz,Ürün,Göz Etrafı,Halka,Bölge


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz altı morlukları kaderiniz değilBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin