Sistitten korumak için iç çamaşırı seçiminize dikkat edin

Ekseriyetle kış periyodunda artış gösteren ve bayanların dehşetli düşü haline gelen sistitin oluşmasında hijyenik olmayan tuvaletlerin ...


Ekseriyetle kış periyodunda artış gösteren ve bayanların dehşetli düşü haline gelen sistitin oluşmasında hijyenik olmayan tuvaletlerin kullanılması, idrarın uzun vade tutulması, az su tüketimi, genital kesimin nemli kalması ve kullanılan iç çamçok fazla en çok tesirli olan faktörler arasında bulunuyor. Kalite ve sağlıklı eserleriyle iç çamçok fazla kesiminin öncülerinden Yeni İnci, sistitten korunmak için iç çamçok fazla seçerken dikkat edilmesi gerekenleri sıralıyor.

En hakikat tercih pamuklu kumaşlar

Pamuklu kumaşlar doğal ve sağlıklı yapısı sebebiyle iç çamçok fazlanda en çok tercih edilmesi gereken kumaşların başında geliyor. Emici ve solunum alabilen dokusu sayesinde nemi hapseden pamuklu kumaş; bakteri, mikrop ve enfeksiyon oluşumunu engelleyerek sistit üzere birçok illetin meydana gelmesini önlüyor. naturel lifler sayesinde cilt te hava akışı sağlayan kumaş çeşidi, münhasıran yaz aylarında ısıyı vücudun dışına taşıyarak serin tutuyor ve cilt te terden asıllı nem oluşumunun da önüne geçiyor. Leke tutmayan ve pratik temizlenebilen pamuklu kumaşlar, gayri kumaş tiplerine nazaran daha hijyeniklik sağlıyor. Sık yıkamaya dayanıklı olan ve uzun yıllar kullanılabilen pamuklu eserler, tıpkı hengamda yumuşaklığıyla konfor ve rahatlık sunuyor.

Dar iç çamçok fazlana dikkat

Kıyafetlerin daha beğenilen görünmesi için tercih edilen dar iç çamçok fazla bir müddet sonra sıhhat açısından tehlikeli hale gelebiliyor. cilt te hava dolaşımını engelleyen ve nemincilt de hapsolmasına neden olan dar iç çamaşırları, bu yerde bakteri ve enfeksiyon oluşumuna taban hazırlıyor. Mahsusen genital nahiyede oluşan mikrop ve bakteriler idrar kesesine birikerek, sistit başta olmak üzere idrar yollarında birçok illeti neden oluyor. Bununla birlikte çok sıkı olan çamaşırlar kızarıklık ve tahriş üzere ciltrahatsızlıklarını da beraberinde getiriyor. Bu nedenle iç çamçok fazla seçerken yanlışsız vücut tercihi yapılmalı ve çok dar eserlerden katiyetle uzak durulmalıdır.

Muteber markaları tercih edin

Direkt tenile temas halinde olan iç çamçok fazla eserleri seçerken kaliteli ve sağlıklı olmasına kesinlikle dikkat edilmesi gerekiyor. Bilhassa renkli eserlerin üretiminde kullanılan ve kanserojen hususlar içeren azo boyar hususlardan uzak durulmalıdır. Sıhhate zararlı kimyasal unsurların kullanılmadığı ve azo testinden geçen eserlerin tercih edilmesine ihtimam gösterilmelidir. Bu nedenle muteber markalardan alışveriş yapılmalı ve eserlerin üretiminde kullanılan materyaller kesinlikle araştırılmalıdır.

Kadinvekadin

http://www.kadinvekadin.net/sistitten-

korumak-icin-ic-camasiri-seciminize-dikkat-edin.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

İç Çamçok fazla,Kumaş,Tercih,Ürünleri,cilt ,sebep,Pamuklu


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sistitten korumak için iç çamaşırı seçiminize dikkat edinBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin