Siyah noktalar için 5 doğal maske

Çoğunlukla yüz nahiyesinde bulunmasına karşın, siyah noktalar vücudunuzun rastgele bir nahiyesinde de ortaya çıkabilir. ciltnize sıkışmış kir ...


Çoğunlukla yüz nahiyesinde bulunmasına karşın, siyah noktalar vücudunuzun rastgele bir nahiyesinde de ortaya çıkabilir. ciltnize sıkışmış kir üzere gözükebilirler lakin aslında sizin düşündüğünüzden daha ziyadesi var. Oksidasyon sebebiyle siyah görünürler; gözenekler kirle tıkandığında ve havaya maruz kaldığında ortaya pek sevimli görünmeyen siyah noktalar çıkar.

Bu hudut bozucu küçük lekelerden basitçe kurtulabilmeniz ve önleyebilmeniz için meskende pratiklıkla yapabileceğiniz bu yüz maskelerini kesinlikle deneyin.

Yumurta akı maskesi

2 yumurtanın sarılarını ayırın ve yumurta aklarını ince bir tabaka oluşturacak biçimde hafifçe yüzünüze uygulayın. Maskeyi 2 dakika yahut kuruyana kadar bekletin. Bunu yaptıktan sonra, 2. bir yumurta akı katmanı daha uygulayın. Maskeyi 20 dakika boyunca yüzünüzde bekletin. Yüzünüzdeki beyazları durulamak için ılık su kullanın. Yumurta akları, gözenekleri sıkılaştırmaya ve tıkanmış kiri temizlemeye yardımcı olur.

Doğal çiçek balıı-tarçın maskesi

Yarım çayy adele(kas)ıgı tarçını, bir yemek kaşığı naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ile karıştırın. Bu karışımı yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. Yaklaşık 3 dakika boyunca sürmeye devam edin. Tarçın bir ovalama vazifesi görürken, naturel çiçek Doğal çiçek balıııı açık gözeneklerden kir çıkarmaya çalışır ve birebir devranda doğal bir antibiyotik hizmeti görür.

Limon-yoğurt-naturel çiçek Doğal çiçek balıııı maskesi

Limon suyunu, bir yemek kaşığı tuz, bir yemek kaşığı yoğurt ve bir ölçü naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ile karıştırarak yüzünüze uygulayın. Yüzünüzdeki siyah nokta bulunan yerlerin üzerine dairesel bir hareketle uygulayın. Yaklaşık 3 dakika devam edin ve ılık suyla durulayın.

Süt-Hindistan cevizi maskesi

Bir yemek kaşığı sütü bir maske oluşturmak için kâfi hindistan cevizi tozu ile karıştırın. Bu karışımı yüzünüze uygulayın ve gözeneklerinize cilt nlemesine gömülmüş tüm kiri gidermek için hafifçe fırçalayın. Ilık suyla yıkamadan evvel fırçalamayı 3 dakika boyunca devam ettirin. Küçük hindistan cevizi granüllerinin cildi besleyici süt ile birlikte tesirleri lekesiz ve beslenmiş bir tensağlar.

Karbonat maskesi

Karbonat çoğumuzun mutfağında halihazırda bulunuyor. Bir maske oluşturmak için suya karbonat ekleyin. Yüzünüzü yaklaşık 5 dakika boyunca bu maskeyle dairesel hareketlerle hafifçe ovalayın ve sonra durulayın. Maskeyi yüzünüzde 10 dakika boyunca bekletin. Karbonat, doğal bir temizleyicidir ve ince taneleri meyyit ciltgözelerini(gözelerini(hücrelerini)) temizler.

Kadinvekadin

http://www.kad

invekadin.net/siyah-noktalar-icin-5-dogal-maske.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Yüz,Maske,Doğal çiçek balıı,Maskesi,Yumurta,Kir


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siyah noktalar için 5 doğal maskeBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin