Dermaplaning uygulaması nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning uygulaması ne kadar?


Cildinizin adeta bebekcilt i üzere pürüzsüz, yumuşak olması için tüm kullandığınız eserleri birebir vakitte metotları bir kenara ayıracak ...


Cildinizin adeta bebekcilt i üzere pürüzsüz, yumuşak olması için tüm kullandığınız eserleri birebir vakitte metotları bir kenara ayıracak mucizevi uygulamayı sizlerle tanıştırıyoruz. Hiç bir formda kimyasal kullanmadan yapılan Dermaplaning pratiği son devranların en çok merak edilen başlıkları arasına girdi. Pekala Dermaplaning pratiği nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning pratiği ne kadar?

Dermaplaning, kimyasal içerikli eserler kullanmadan cildin meyyit cilt lerinin temizlenmesini sağlayan bunu yaparken de ayva tüylerini gideren bir bakım tatbikidir. Meyyit cilt leri temizlenen bir cilde kısa vadede kavuşurken parlamasını da sağlayan Dermaplaning pratiği, cildin üst yüzeyini temizleyip daha alt katmanlara daha pratik ulaşmaya imkan sağlıyor. Kimi insanlarda cildin rengini eşitlemek için de kullanılan bu kolay, pul pul dökülen meyyit cilt leri soyarak basitçe atıyor. Gelecekte ortaya çıkabilecek ciltanormalliklerini önleyen Dermaplaning, davetler öncesinde pürüzsüz bir ciltyüzeyi sgöz yaşı dökmek (ağlamak) ve makyajın görünümünü kusursuz hale getirmek bakımından tanınan bir tedavi yolu olmuştur.

PEKALA BU TATBIK NASIL YAPILIYOR?

Dermaplaning, bir mütehassıs tarafından keskin cerrahi bıçaklarla yüzde birikmiş meyyit hücreleri soyan ve kazıyan cilttıraşlama formudur. Meyyit hücreleri temizlemesine ek olarak, ince çizgilerin ve izlerin görünümünü de yumuşatmaktadır. Tatbik yapılırken yüzün ak olması gerekir, öncesinde rastgele bir krem ya da eser kullanılmaz, tenkuru ve ak olmalıdır. Katiyen konutta uygulanabilecek bir sistem değildir. Ve tabip olmayan İnsanler yapmamalıdır. Dermaplaning pratiğinde makineler değil lazerle kesilmiş bıçaklar kullanılır. Cerrahi bıçaklar ama bir doktor tarafından kullanılmalıdır. Pratik sonrasında güya güneşte kalmış üzere hafif kızarıklık olur, birkaç gün sonra parıldama tesirini görebilirsiniz. 6 haftada bir yaptırmanız tavsiye edilir.

DERMAPLANİNG PRATIĞI NE KADAR?

Dermaplaning tatbik 2019 fiyatları, ecirleri, sizin durumunuza, tatbik yapılacak ortama, sebebine, seçilecek anes

tezi tipine bağlı olarak değişmektedir. Dermaplaning  fiyatları için hekiminize muayene olmanız gerekmektedir.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dermaplaning uygulaması nedir? Nasıl uygulanır? Dermaplaning uygulaması ne kadar?Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin