Altın ışıltılı bakışlarıyla Gigi Hadid

Gigi Hadid'in artık imza bir göz makyajı var diyebiliriz. Süpermodelin metalik bakışlara olan tutkusu makyajınıza ufak bir dokunuşla çarpıcı bir ...


Gigi Hadid’in artık imza bir göz makyajı var diyebiliriz. Süpermodelin metalik bakışlara olan tutkusu makyajınıza ufak bir dokunuşla çarpıcı bir tesir katmanız için ilham aslınız olabilir. Göz pınarlarına metalik, bilhassa altın tonlarını uygulamayı seven Gigi, bu dokunuşla anında karakter kazanan bir görünüm elde ediyor. Metalik farlarınızı Gigi üzere efektif ve etkileyici kullanmanız için püf noktalarını keşfedin.

Yapışkan Baz

Parlak farların tam manasıyla göz kapağına yerleşmesi ve gün içinde dağılıp dökülme yapmaması için yapışkan bir yüzey kullanmak kaide. Krem farlar yahut sim pratiği için üretilen bazlar tatbik esnasında size yardımcı olabilir.

Sabitleyici Kuvvet

Yalnızca metalik farlar için değil her toz eser için bu ipucu beğenilen. Umumide toz dökmeye müsait ve fırçaya yapışmaya isteksiz olan metalik farları aplikatörüne makyaj sabitleme spreyi sıktıktan sonra almayı deneyin, farkı göreceksiniz.

Pudra Kalkanı

Göz makyajında en büyük meselelerden biri kolay esnasında gözaltına dökülüp ciltmakyajını bozan farlar. Şayet siz de evvel fondöten ve kapatıcı uygulayanlardansan, göz makyajınıza başlamadan evvel baking tekniğiyle concealer’ına bir kalkan yaratın ve tozutmaya müsait metalik farlardan, yapılınca çıkması sıkıntı olan simlerden kusursuz tenmakyajınızı koruyun.

Aplikatör Farkı

naturel kıllı ya da konik uçlu fırçalar eseri ağır bir formda göz kapağına bırakamaz. Metalik farları uygularken sentetik kıllı ve yassı yapılı fırçaları kullanarak farı göz kapağınıza tam mealiyle uygulayabilirsiniz. Detaylı bir tatbik gerekmiyorsa parmağınız da pek tesirli bir sonuç için birebir.

Sıkı Dostlar

Parlak farınız tam olarak opak değilse ve istediğiniz ağır performansı hala alamıyorsanız metalik rengi birebir renkte sair bir farla kombinleyin. Baz olarak kullanacağınız opak farın üzerine metalik rengi uygulayarak ağır görünümlü bir illüzyon yaratabilirsiniz.

Kadinvekadin

http://www.kadinvek

adin.net/altin-isiltili-bakislariyla-gigi-hadid.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Göz,Uygulama


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Altın ışıltılı bakışlarıyla Gigi HadidBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin