En iyi saç maşası hangisi? Uygun fiyatlı saç maşası modelleri


Saçlarınızı günlük hayatta da şekillendirmek için elektronikli ısı aletlerini kullanıyorsanız günümüz teknolojisinden yararlanarak saçlara ...


Saçlarınızı günlük hayatta da şekillendirmek için elektronikli ısı aletlerini kullanıyorsanız günümüz teknolojisinden yararlanarak saçlara zarar vermeyen eserleri tercih edebilirsiniz. Seramik kaplama özelliği taşıyan saç maşaları hoşluk merkezlerinde çok konuşulur hale geldi. Evet günümüzdeki en uygun saç masası hangisi? Münasip fiyatlı saç maşası var mı? Gelin birlikte inceleyelim…

Saç maşası, sınırlı sıcaklık ile saçların şekillenmesine yarayan bir teknolojik alettir. Saçları bukle bukle yapmak için kullanılan saç maşası, kadınların hanelerinde yahut kuaförlerin salonlarında çok sık kullandıkları bir alet olduğundan ötürü, en hakikat eseri seçmek kıymetli. Zira en düzgün saç maşasını alsanız bile elde etmek istediğin saç modeli sizin saç tipinize münasip değilse sonuçtan şad kalmayacaksınız. Bu zor seçimi yapmanın sizler için kuvvet olduğunu bildiğimiz için piyasadaki en güzel hem de saçlara ahenk sağlayan saç maşalarını derledik. İçerisindeki bulunan keratin ve seramik özellikleri sayesinde saçlara zarar vermeden üstelik, profesyonel ellerden çıkmış üzere görünmesini sağlayacak saç maşalarını bu metnimizde pratik pratik bulabilirsiniz.

EN UYGUN SAÇ MAŞALARI

1- Babyliss Babyliss Pro Mira Curl Perfect Saç Kıvırma Makinesi

LED ışıklı açma/kapama düğmesi bulunan bu saç maşası, farklı dalga ve bukle cinsleri oluşturmak için satın alabilirsiniz. Üç munfasıl ısı seçeneği olan bu eser 230 C’ye kadar yükseliyor. Her seferinde kuaföre gitmek maliyetli olacağını düşünüyorsanız bu eser tam size nazaran.

Fiyatı: 449 TL

2- Babyliss C338E Sublime Touch 38 mm Saç Maşası

Kısa müddette eksiksiz saçlara kavuşmak ve saçlarınızı şekillendirirken zarar görmesini istemiyorsanız Babyliss C338E Sublime Touch tercih edebilirsiniz. Hususî seramik kaplama sayesinde ısıyı eşit dağıtarak saçın zarar görmesini önler. 38 mm kalınlığı sayesinde tüm gün bozulmayan geniş dalgalar elde edersiniz.

Fiyatı: 186 TL

3-Remington CI5338 Pro 38 mm Saç Maşası

Saçlarınıza doğal duran bukleler yapmak istiyorsanız Remington CI5338 Pro kullanabilirsiniz. Pürüzsüz parlaklık sağlayan anti statik seramik kaplama ile saçlarınızın kabarmasını engellerken kalıcı bukleler oluşturmasını sağlar.

Fiyatı: 157 TL

4-Philips CurlControl HP8605 00 Seramik Bukle Saç Maşası

Saçlarınıza zarar vermeden ve yıpratmadan bukle yapmak velev misiniz? 25 mm aparatı sayesinde kusursuz bir halde saçlarınızı şekillendirebilirsiniz.

Fiyatı:149 TL

5-Rowenta CF 6510 Curl Activ Automatic Rotation 

Otomatik döner başlığı ve süratli ısınma özelliği sayesinde saçlara zarar vermeden biçim almasına yardımcı olur.

Fiyatı: 109 TL

SAÇ MAŞASI KULLANIRKEN YAPILAN CÜRÜMLER NELER?

Saç maşası yaparken en sık yapılardan biri yanlış boyuttaki maşaları seçmek. Her saça tıpkı saç maşası münasip değildir. Örneğin kısa saçlar için 25 mm kalınlığındaki saç maşaları, uzun saçlar için ise 30 mm saç maşaları kullanılmalıdır.

Son vakitlerde saç düzleştiricileri maşa olarak kullanılıyor. Maşanızın yanında olmadığı durumlarda kullanabileceğiniz bu usul, saçlarınızın hacmini kaybetmesine yol açabilir.

Saçlarınızı şekillendirdikten acilen sonra uyguladığınız saç spreyi, dalgalarınızın bozulmasına sebep olabilir. Bu yüzden saçlarınıza maşa kolayten evvel saç spreyini kullanmalısınız.

Saçlarınız rastgele bir boya, naturel çiçek Doğal çiçek balııııyaj yahut perma üzere süreç gördüyse kesinlikle düşük ısıda saçlarınızı şekillendirmelisiniz. Isıyı ne kadar yüksek ayarlarsanız, dalgalarınızın kalıcılığı da o kadar artar.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

En iyi saç maşası hangisi? Uygun fiyatlı saç maşası modelleriBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin