Yoğurt ile cevizi karıştırırsanız | En Etkili Cilt Temizleme Formülü


Cildinizi cilt nlemesine temizlemek birebir vakitte tensorunlarının önüne geçmek için doğal yolları kullanmakta yarar var. naturel ...


Yoğurt ile cevizi karıştırırsanız | En Etkili Cilt Temizleme Formülü

Cildinizi cilt nlemesine temizlemek birebir vakitte tensorunlarının önüne geçmek için doğal yolları kullanmakta yarar var. naturel karışımlar cildin yüzeyine tesir ettiği için vücudunuzun yapısını da bozmaz. Lakin kimyasal içerikli temizleyiciler cildin en alt tabaadele(adele(kas))ına kadar ulaştığı için yüzde çukurlara ve deliklere neden olabilir. Evet doğal cilttemizleme yolları neler? Detaylar haberimizde…

Her bayan parlak, pürüzsüz ve eksiksiz bir cilde sahip olmak velev. Bu saydıklarımızın hepsini elde etmenin en temel yolu cildi temizlemekten makbul. Her akşam uyumadan evvel yanlışsız eserleri kullanarak, sahih bakımı yaptığınızda tüm bu istediklerinize basitçe ulaşabilirsiniz. Cildinizin sağlıklı ve canlı bir görünüme sahip olması için kesinlikle akıllıca adımlarla kimyasallar olmadan sistemli bir formda temizlenmesine ihtimam göstermelisiniz.Bu adımlar hem cildinizin yaşlanmasını geciktirecek hem de kırışıkların cilt nleşmesinin önüne geçecek. Bugünkü hazırladığımız metinde, cildi temizlemenin en doğal yollarını bir araya getirdik. Sahih bir biçimde bu prosedürleri uyguladığınızda kısa vadede gözle görülür sonuçlara kavuşacaksınız.

LİMON İLE CİLT TEMİZLEME

Limon içerisinde bulunan yüksek ölçüde asit sayesinde cildi temizleyen en âlâ besinler arasında nokta alır. Hücre yenileme ve meyyit cilt leri yok etmede hayli başarılı olan limon, birebir vakitte siyah noktaları yok etmede büyük rol oynar.

  Yüzünüze ve boyun nahiyenize taze sıkılmış limon suyu eşit ölçüde gelecek halde sürün. 10 dakika kadar cildinizde beklettikten sonra ılık su ile durulayabilirsiniz. Bu tatbikin sonrasında cildinizi nemlendirmek için salatalık koyabilirsiniz.

Doğal çiçek balıı İLE CİLT TEMİZLEME

Cildinizin tüm toksinlerden ve siyah noktalardan arınması için öncelikle nemli olması gerekir. Cildinizin muhtaçlığı olan nemi ise hakiki naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ile karşılayabilirsiniz. Antibakteriyel özelliği sebebiyle cildi adeta yumuşak ve esnek yapıya dönüştüren naturel çiçek Doğal çiçek balııııı aşağıdaki halde kullanabilirsiniz.

Cildinizin her mekanına naturel çiçek Doğal çiçek balııııı direk uygulayın ve kurumasını bekleyin. Akabinde ılık su ile durulayabilirsiniz. Bu tekniği 2 günde bir uygulayabilirsiniz.

KARBONAT İLE CİLT TEMİZLEME

Cildin PH seviyesini dengeleyen karbonat; akne, sivilce, leke üzere dertlerin önüne makbul. Tıpkı hengamda cildi temizlenmesini sağlayan karbonat, kir ve meyyit cilt lerden de arındırır.

1 tatlı kaşığı karbonat ile 1 tatlı kaşığı limon suyunu karıştırın ve macun kıvamına getirin. Akabinde yüzünüzü bu karışımla temizleyin. Ilık su ile durulayabilirsiniz. Bu usulü haftada 2 yahut 3 kere uygulayabilirsiniz.

CEVİZ İLE CİLT TEMİZLEME

Vücut sıhhati açısından nispeten yararlı olan ceviz; kuru, mat, cansız ve solgun görünen cildi adeta yeniler. Toz formundaki ceviz cildi temizleyen birebir devirde meyyit cilt leri gideren bir kuruyemiş çeşididir.

<
p>2 tatlı kaşığı toz ceviz ile 2 yemek kaşığı yağsız yoğurdu karıştırın ve yüz ortamınıza uygulayın. Yüzünüzde karışım kuruduktan sonra maskeyi soyarak çıkarın. Kalanları da ılık su ile çıkarabilirsiniz. Haftada 1 defa uygulayabilirsiniz.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yoğurt ile cevizi karıştırırsanız | En Etkili Cilt Temizleme Formülü



Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin