Hızlı zayıflatan ve yağ yaktıran rezene kürü! Rezene çayı ile nasıl kilo verilir? Rezene çayı tarifi ve faydası


çağımızda alternatif tedavisinde de kullanılan en sağlıklı bitkisel karışımlar arasında dorukta yanını koruyan rezene çayı ile kısa hengamda ...


Hızlı zayıflatan ve yağ yaktıran rezene kürü! Rezene çayı ile nasıl kilo verilir? Rezene çayı tarifi ve faydası

çağımızda alternatif tedavisinde de kullanılan en sağlıklı bitkisel karışımlar arasında dorukta yanını koruyan rezene çayı ile kısa hengamda yağları yakıp kilolarınızdan kurtulmaya hazır olun. naturel ve sağlıklı zayıflamanın karışımını rezene çayında bulacağınız o tanımı sizlere açıkladık! Kilo verdiren rezene çayı nasıl yapılır? Rezene çayı zayıflatır mı? Rezene tohumunun yararları neler? Yağ yaktıran ve süratli zayıflatan Rezene çayı ile kilo vermenin en tesirli yolları…

Kimi rahatsızlıklara şifa olması ve yağ yakıcı olması sebebiyle tercih edilen tanınan bitki çayları arasında bebekler için de çok sık tüketilen rezene çayı gelir. Maydanozgiller ailesinden gelen ve uzunluğu yaklaşık 2 metre olan rezene, gündelik yaşantımız içerisinde uzun ömürlü tüketebileceğimiz ülkü bitkilerdendir. Şifa deposu olan rezene bitkisi alternatif tıp prosedüründe de pek dinamik bir biçimde kullanılmaktadır. Hem sıhhate hem de zayıflamaya olumlu tesirleri bulunan rezenenin yaprakları ve soğan kısmı daha çok yemeklerde tercih edilirken tohum kısmı çayda kullanılır. sıhhatli bir hayat biçimi için sisteme sokulması gereken beslenme çeşidinde sizinde nokta vermeniz tavsiye edilen rezene ile istikrarlı bir biçimde kilo verebilirsiniz. İçerisinde ağır ölçüde B ve C vitamini olan rezene tıpkı hengamda kış hastalıklarında öksürük, naturel çiçek Doğal çiçek balııııgam söktürücü, grip üzere rahatsızlıklara yeterli gelmektedir. Pekala rezene ile zayıflamanın formülü nedir?

REZENE ÇAYI ZAYIFLATIR MI? REZENE TOHUMU İLE ZAYIFLAMA

Kilo verme konusunda kararlı olan kimselerin deneyip olumlu tecrübeler edeceği rezene ile zayıflamada tohumların sıcak suda demlenmesi ile pratiklıkla rezene çayı yapılabilir. Kalsiyum, fosfor, magnezyum, lif, potasyum bulunan rezene sıhhate yarar sağlarken diyette detoks vazifesi görerek yağ yakımını da pratiklaştırıyor.

Potasyum ve lif açısından varlıklı yapısıyla metabolizmayı hızlandıran rezene çayı tıpkı devranda hazım ve sinndirimmsızlık sorunlarında de uygun geliyor. Ayrıyeten rezene çayının sakinleştirici ve rahatlatıcı tesirinden diyette de faydalanılabilir. Yapılan diyet ile birlikte günde 2-3 kahve kahve fincanıı rezene çayı tüketilebilir.

KİLO VERDİREN REZENE ÇAYI NASIL YAPILIR?

REZENE ÇAYI TANIMI:

-1 bardak su

-1 tatlı kaşığı rezene

1 bardak suyu kaynatın ve kaynadıktan sonra ocaktan alın. kahve fincanıa koyduğunuz suyun üzerine rezeneyi ekleyin ve 5 dakika demleyin. Daha sonra süzerek için.

Rezene çayını sabah aç uyanmamak için gece uyumadan bir bardak içebilirsiniz. gün boyu 3 kahve kahve fincanııa kadar içilmesi zararsızdır. Çok çokça içilmesi vücuda zarar verebilir. Başkaca rezene çayı gebe hatunlar içinde sağlamdır ve sabah bulantılarını azaltabilir.

REZENE ÇAYI İLE KİLO VERME FORMÜLÜ

İşlenmiş rezene tohumunu bir bardak suyun içinde bekletin. Sabahleyin güne başladığınızda karnınız aç iken soğuk bir formda tüketerek diyetinizi destekleyebilirsiniz.

REZENE ÇAYININ YARARLARI NELER? DİYETTE REZENENİN YARARLARI

naturel bir iştah kesici olan rezene, gün içerisinde tüketildiğinde karnı tok tutacak ve çokça yeme isteğinizin önüne geçecektir. Metabolizmanın süratlice çalışmasını sağlayarak daha pratik kalori yakabileceğiniz rezenedeki doğal detoks tesiri ile vücuttan toksinleri arındırır. Başkaca spazm çözücü özelliğiyle daha az aç hissedeceğiniz rezene bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesine yardımcı olmaktadır.

Ödem atmaya yarayarak toksinleri vücuttan uzak fiyat.

Vücudun enerjik ve dinç olmasına ek sağlar.

Metabolizmayı hızlandırır, kilo vermeyi pratiklaştırır.

Bağırsakların etkin olarak çalışmasına yardımcıdır.

Kabızlığa yeterli gelen 2 çorba kaşığı rezene tohumu çay olarak tüketildiğinde diyeti destekler.

Yağ yakımını sağlar, bölgesel zayıflamada tesirlidir.

YAĞ YAKICI VE ZAYIFLATAN REZENE KÜRÜ NASIL YAPILIR?

GEREÇLER:

1 çayy adele(kas)ıgı anason

1 çayy adele(kas)ıgı kimyon

1 tatlı kaşığı rezene

1 tatlı kaşığı Yabani Zahter (kekik)

YAPILIŞI:

Yukarıda bahsedilen gereçleri birkaç bardak su ölçüsünde d

emleyip her gün 2 sefer tüketmeniz ehliyetli olacaktır. 2 bardaktan ziyade içmek yan tesir gösterebilir. İçerisinde kullanılan bitkilerin doğal olmasına ve kollayıcı unsur içermemesine dikkat edin. Bu karışımı yapamadığınız günlerde yalnızca rezene çayı da içebilirsiniz.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı zayıflatan ve yağ yaktıran rezene kürü! Rezene çayı ile nasıl kilo verilir? Rezene çayı tarifi ve faydasıBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin