Kuru Fasulyenin Cilde İnanılması Zor Faydası


Cildinizdeki lekeleri gidermek ve pürüzsüzleştirmek için pilavın üzerine uygun giden kuru fasulye maskesini denediniz mi? Bilirkişilerin son ...


Kuru Fasulyenin Cilde İnanılması Zor Faydası

Cildinizdeki lekeleri gidermek ve pürüzsüzleştirmek için pilavın üzerine uygun giden kuru fasulye maskesini denediniz mi? Bilirkişilerin son yılda yaptığı araştırmalara nazaran bakliyat tipleri vücuda vitamin sağlarken birebir devranda daha birçok sorunu de ortan kaldırıyor. Evet kuru fasulyenin yararları neler? Kuru fasulye maskesi nedir ve nasıl yapılır? Merak edenler için metnimizin detaylarını okuyabilirsiniz.

Türk mutfağında sık sık pişen ve münhasıran erkeklerin çok sevdiği kuru fasulye yemeği adeta akıllara durgunluk veriyor. Bebek ve evlatların kemik gelişiminde tesirli folik asit ve demir içeriği varlıklı olduğundan hamilelikte tüketilmesi tavsiye edilen kuru fasulye mütehassıslar tarafından da öneriliyor. Bağışıklık sistemini zorlendiren kuru fasulye pratiklıkla marketlerde bulunabiliyor. Vitamin ve mineral bakımın vücut sıhhatine hayli yararlı olan kuru fasulyenin cildi sıklaştırmak için kullanıldığını ve kimi pahalı marka kremlerin içerisinde nokta aldığını biliyor muydunuz?

KURU FASULYENİN CİLDE YARARLARI

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan kuru fasulye, Cildin renk tonunu eşitleyerek, parlak bir hale gelmesine yardımcı oluyor. Birebir devirde sivilceleri kurutarak cilde bakım yapan kuru fasulye, cildi nemlendirerek kuruluğu pul pul dökülmeleri gicilt r.

Suna Dumankaya sıklık bilirkişisinin da önerdiği kuru fasulye maskesi, haftada 2 kere nizamlı olarak uygulandığında cildi gençleştirerek adeta kusursuz bir görünüme kavuşturduğunu açıkladı.

PEKALA KURU FASULYE MASKESİ NASIL YAPILIR?

GEREÇLER

1 adele(adele(kas))e haşlanmış kuru fasulye
1 tatlı kaşığı naturel çiçek Doğal çiçek balıııı
1 tatlı kaşığı limon suyu
2 yemek kaşığı zeytinyağı

YAPILIŞI

Cam adele(adele(kas))enin içerisinde kuru fasulyeleri ezin daha sonra kalan materyalleri de ek ederek şıkça karıştırın. Akabinde hazırladığınız karışımı cildinize uygulayıp yarım saat beklettikten sonra ovalayarak cildinizden çıkartın.

Sonrasında nemlendirici uygulayarak kısa müddette farkı görebilirsiniz.

İşte bu kadar!

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
1
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
1
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Kuru Fasulyenin Cilde İnanılması Zor FaydasıBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin