Spor aletleri ne işe yarar? Zayıflamak için en etkili egzersiz hareketleri!


Parkta gördüğünüz spor aletlerinin hangisinin ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini biliyor muydunuz? Bölgesel zayıflamada son ...


Spor aletleri ne işe yarar? Zayıflamak için en etkili egzersiz hareketleri!

Parkta gördüğünüz spor aletlerinin hangisinin ne işe yaradığını ve nasıl kullanılması gerektiğini biliyor muydunuz? Bölgesel zayıflamada son nokta tesirli olan açık alan spor aletlerini kullanarak istediğiniz kiloya inebilirsiniz. sıhhatli ömür ve kilo denetimi sağlayan bu zayıflatıcı aletlerin tasarruf hallerini sizler için anlattık. İşte parktaki spor aletlerinin yapılışı ve yararları…

Aşağıda Parklardaki Spor Aletlerinin Nasıl Kullanılacağı Videosu Vardır.

Bölgesel zayıflama için evinize başkaca spor aleti alıp para harcamak istemeyen yahut mesai saatlerinin uygunsuzluğundan ötürü spor salonuna gidemeyenlerin zayıflama aletlerini fiyatsız olarak kullanabilecekleri en hoş fırsat, parklardaki spor aletleridir. Kendinize makul ayıracağınız saat dilimlerinde her gün sistemli yapmak kaidesiyle pratik yoldan kilo verebilirsiniz.

Tek başına sporun yeterli olmadığı tıpkı devirde sağlıklı ve doğru beslenmeyi de gerektiren zayıflama sistemleri, ikisi tıpkı anda yürütüldüğünde olumlu sonuç elde eder. Münhasıran de sabahın erken saatlerinde egzersiz hareketleri uygulamak, gününüzü enerjik kılacak ve daha verimli spor kolay imkanı sunacaktır.

Lakin burada göz gerisi edilen bir durum var ki o da; zayıflama aletlerinin yanlış tasarruf hallerinin sebep olacağı sakatlıklardır. Sizde sporunuzu en sahih halde yapıp kilo vermek istiyorsanız, hangi aletin ne işe yaradığını bilmeniz gerekir. Bizde sizler için parklardaki spor aletlerinin tasarrufunu ve ne işe yaradığını derledik. İşte spor aletlerinin tasarrufunda dikkat edilmesi gerekenler…

Alet tasarrufuna başlamadan evvel ham vücudu hareketlere alıştırmak için kaldırımlardan yararlanabilirsiniz. Ayağınızın teki bölgeye sabit iken oburunu kaldırımda tutun ve zıplayarak çapraz bir formda ayakları süratlice değiştirin.1 dakika boyunca uyguladıktan sonra 5 cins devam edin.

1. Park’ta bulunan mekik aleti ile zayıflama mümkün mü ? 

Gri tabanlı düz tarafta kollarınızı çapraz bir biçimde göğsünüzde kenetleyin. Yavaşça yukarı sahih kalkar vaziyeti alıp vücudunuzda C formu oluşturun. Yavaşça kalkma ve inme hareketini uygulayarak 15 tekrar yapacak formda 3 set uygulayın. Boynunuzda ya da belinizde bir rahatsızlık varsa bu spor aleti sizin için mütenasip değildir, denemeyiniz.

2.Park’ta bulunan bisiklet ile zayıflama mümkün mü ? 

Oturduğunuz bölgede ayaklarınızı pedallara yerleştirin ve tıpkı bisiklet sürüyormuş üzere süratli bir formda öne ve geriye atın. Bu hareketi yapmak bacak adele(adele(kas))larını çalıştıracağından ötürü bacaklarda bariz bir incelme sağlayacaktır. Birebir devirde iç bacak yağlarını eritmeye de yardımcıdır.

3. Park’ta bulunan kol çevirme aleti ile zayıflama mümkün mü ? 

Kol nahiyesinde biriken ve sarkan cilt yi sıkılaştırarak daha ince bir kola sahip olmaya yardımcı olur. Elinizi spor aletin üzerini süratli bir biçimde çevirerek bu aleti kullanabilirsiniz.

Parktaki Spor Aletleri Kullanım Videosu:

4. Park’ta bulunan bacak sıkıştırma aleti ile zayıflama mümkün mü ? 

Spor aletindeki açılar kalça ve bacak adele(adele(kas))larını çalıştıracak durumda ayarlanmıştır. Çok süratli yaparsanız diz kapaklarınızı zedeleyebilirsiniz bu nedenle yavaş yapmalısınız. Her biri 15 tekrardan 3 set yapılmalıdır.

5. Park’ta bulunan yürüyüş &koşu aleti ile zayıflama mümkün mü ? 

Uygulanması epeyce olağan olan bu zayıflama aleti, direkt olarak bacak adele(adele(kas))larını ve iç yağlarını harekete geçirerek kalça- basen yerini eritir. Üzerinde durduğunuzda yürüyormuş üzere sağ ve sol çapraz halde hareket ederken kollarınızı da çalıştıracağınız için kol adele(adele(kas))larını da kuvvetlendirecektir. 15 dakika boyunca yapmanız kafidir.

PARKTAKİ SPOR ALETLERİ SAHIDEN İŞE YARIYOR MU?

Bölgesel zayıflamada hayli tesirli olan bu aletler, umumi kilo vermekten fazla yalnızca istenilen nahiyeyi inceltme imkanı sunuyor. Bacak inceltmek için pedallı aletleri kullanabilirsiniz. Üstelik bel ve basenleri tıpkı anda çalıştıracağı için kilo vermeye yardımcıdır.

Parktaki spor aletlerin yararları:

– Fiyatsız bir halde ve istenilen vakitte spor yapma imkanı sunar.

– Göbek, bacak, basen, kol ve bel üzere ortamlarda incelme sağlayarak kilo vermeye yardımcı olur.

– Yağ yakmaya yardımcı olur.

– sıhhatli hayat standartının gelişmesine yardımcı olarak vücut sıhhatine olumlu tesirlerde bulunur.

Yasemin

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanBirey.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
2
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
1
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
1
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
1
Sinirlendim

Spor aletleri ne işe yarar? Zayıflamak için en etkili egzersiz hareketleri!Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin