Ünlülerin cilt bakım uzmanından ev yapımı maskeler

Mesken imalatı maskeler de en az mağazalardan aldıklarınız kadar tesirli olabilir. Meghan Markle'ın tenbakım mütehassısı Nichola Joss da bu ...


Ünlülerin cilt bakım uzmanından ev yapımı maskeler

Mesken imalatı maskeler de en az mağazalardan aldıklarınız kadar tesirli olabilir. Meghan Markle’ın tenbakım mütehassısı Nichola Joss da bu gerçeğe katılıyor. “Evde yapılan maskeler kusursuz. Kolaylar, üstelik cildinizin üstüne koyduğunuz eserleri denetim edebilme bahtınız var. Bu yüzden müşterilerim bu maskeleri seviyor” formunda ekliyor. Joss, yatıştırıcı bir hamur tesiri yaratmak için hindistancevizi yağı kullanıyor. Aydınlatma tesiri için zerdeçal, nem için naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ve peeling için yulaf kullandığını da ekliyor.

Zerdeçal maskesi ile cildinize ışıltı kazandırın

naturel bir anti-bakteriyel olan, içerisinde taraf alan C vitamini ile cildin kolajen üretimine ek sağlayan zerdeçal ile sivilcelerinizi yok edip, cildinizi daha parlak hale getirebilirsiniz. Yenileyici ve antiinflamatuvar özelliğinden hazırlayacağınız Zerdeçal Maskesi yardımı ile faydalanabilirsiniz. Süt ve naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ilave ederek yapısını ağırlaştırabilir ve topikal olarak uygulayarak da tesirini görebilirsiniz.

Nemlendirici ve temizleyici maske

cilt için epey yararlı olması sebebi ile avokado maskesi doğal ciltmaskeleri arasında en sık kullanılan maskelerden biri olarak bilinir. Cildi cilt nlemesine nemlendirirken kırışıklıkların azalmasını sağlar. Bu yararları göz önünde bulundurarak, sıradanda yemek için ezdiğiniz avokadonun birazını hazırlayacağınız bu nemlendirici ve temizleyici maske için ayırın. Zeytinyağı ve naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ilave ederek cildin nem istikrarını sağlayarak kış için nispeten tesirli bir maske elde etmiş olacaksınız.

Hindistancevizi yağı maskesi ile cildinize canlılık katın

Hindistan cevizi yağı cildi meyyit hücrelerden arındırır ve cildi nemlendirir. Münasebetiyle bu yağın hoşluk emelli tasarrufu epey yaygındır. Hindistan cevizi yağı ciltgözeneklerinin içine nüfuz ederek cildin yumuşamasına sağlar, naturel çiçek Doğal çiçek balıııı ise cildi nemlendirir, doğal bir nemlendiricidir. Bu ikili ile oluşturacağınız karışımın mükemmel kokusunu şimdiden alabilirsiniz. En güzel sonuç için yüksek kaliteli ve işlenmemiş naturel çiçek Doğal çiçek balıııı kullanın.

Kadinvekadin

http://www.kadinvekad

in.net/unlulerin-cilt -bakim-uzmanindan-ev-yapimi-maskeler.html

sağlıklı yaşama dair haberlerin bulunduğu www.yazanİnsan.com web sitemizde sizleri görmek bizleri mesrur eder 🙂

Nem,Maske,Doğal çiçek balıı,Yağı


Sizin Tepkiniz Nedir?

Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Sevindim Sevindim
0
Sevindim
Hüzünlendim Hüzünlendim
0
Hüzünlendim
Yok Artık ! Yok Artık !
0
Yok Artık !
Kesinlikle Katılmıyorum Kesinlikle Katılmıyorum
0
Kesinlikle Katılmıyorum
Katılıyorum Dostum Katılıyorum Dostum
0
Katılıyorum Dostum
Sesli Güldüm Sesli Güldüm
0
Sesli Güldüm
Adam Haklı Beyler Adam Haklı Beyler
0
Adam Haklı Beyler
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Sinirlendim Sinirlendim
0
Sinirlendim

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ünlülerin cilt bakım uzmanından ev yapımı maskelerBir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin