Sizlerde büyük Türkiye’nin gelişiminde katkınız olsun istiyorsanız ve fikirlerinizi paylaşmak istiyorsanız;

  • Yazınızı Kişisel Bilgisayarınızda Oluşturun.

İletişim Maillerimiz;

 

[email protected]

[email protected]

Adreslerine yazınızı mail bize iletebilirsiniz.

Gerekli düzenlemelerden sonra yazar bölümüne sizin adınız ve resminiz eklenir. Yazınız yayına alındığında sizlere mail ile bilgi verilir.

Not: Makalenizi yazım ve imla kurallarına uygun şekilde yazarsanız, arka plandaki arkadaşlarımız daha az vakit kaybı ile yayına verebilirler.

Yazanbirey.com adresinde ücretsiz olarak fikirlerini paylaşmak isteyenlerin okuması ve uygulaması önemle rica olunur

  • İçerik sağlayıcılar 3.sahışların ve tüzel kişilerin, şahsiyetlerine, dinlerine, hayatlarına ve yazılı olan veya kültürümüzde hoş karşılanmayacak tarzda yazılar yazmamalıdırlar. Hem dünyadaki ceza hukundan ve daha önemlisi kul hakkına girmemek için kelimeler dikkatlice seçilmelidir. Eğer 3.kişiler hakkında suçlama tarzında yazılar yazılacaksa bunu deliller ile öncelikle T.C mahkemeleri ve savcılıklar aracılığı ile işleme konulmalıdır. com aldı web site halk tabiri ile ‘’çamur at izi kalsın’’ tarzında yazıların paylaşılacağı bir platform değildir.
  • com’a yazı yazacak(içerik sağlayıcılar) kayıt olurken kullanıcı sözleşmesi ve şartları okumalıdır ve kayıt işlemi olduktan sonra okuyup kabul ettikleri varsayılır.
  • com kullanıcılarından beklentimiz öncelikle kimseyi kırmayacak, incitmeyecek, sağ duyulu, karakterli, islam ahlakı ile kendisini yetiştirmiş seviyeli düzeyde şahsiyet sahibi olmasıdır. Bizler burada farklı konularda yazılar yazabiliriz fakat temsil ettiklerimiz bizden çok daha önemli konulardır. Türkiye, İslam, Cumhuriyet, vs gibi konularda ülkemizi savunmak istiyorsak konuşmalarımız ve yazılılarımıza normalin üzerinde dikkat etmeliyiz.
  • Hayat hikayeleri paylaşmak isteyen arkadaşlar var ise, bunu yaşayan insanları kamera kaydına alıp paylaşır ve bunu yazıya dökerek zenginleştirirse insanlar üzerinde daha kalıcı etki bırakır.

Not: Buradaki yazılar zamanla sizler tarafından gelen fikirler ile zenginleştirmeye açıktır. Burada yazılı olsun olmasın, insanlık gereği kimsenin kişiliğine, işine  zarar verme ve muhtelif şekilde zarar görmelerine kurucu olarak razı değilim/değiliz. Bizler kibar, anlayışlı, ahlaklı, insan olmanın gereklerini savunan vatan perver insan olmalıyız, bunu laflarımızdan ziyade hareketlerimiz ve yaşantımız ile ortaya koymalıyız lütfen daha sonra pişman olunacak şekilde içerik paylaşmayalım.Bir format seç
Kişisel Test
Kişisel bir şey ortaya koymayı amaçlayan sorular dizisi
Hikaye/Olay
Gömülü ve Görsellerle Biçimlendirilmiş Metin